rozpis zápasů ball
zavřít
B mužstvo zvítězilo v Olšanech 1:3 (1:1) - Konečný, J.Klváček, Muzikant.
Áčko porazilo v posledním zápase Plumlov 5:0 (3:0) - 2x Ján, 2x Frys, Haluza.
Dorost zvítězil ve Šternberku 2:6 (1:3) - 2x Karásek, 2x Sobota, Růžička, Valdez

Aktuality

Dorost: Sokol Bohuňovice - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)

5.kolo hráno v Bohuňovicích 14.9.2019
Branka:
-----
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Sobota - Naicler - Smolka

Linney Charles - Valdez - Večeřa - Robeš  

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Šidliák, Lenz, Zatloukal, V.Zabořil, Grulich
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Muži A: Sokol Plumlov - Sokol Čechovice 2:1 (1:0)

Seminále poháru

hráno v Plumlově 11.9.2019
Branky:
2:1 Chmelík  72.min.
Sestava:

P.Zapletal II.

Sobota - Běhal - P.Zapletal I. - Ján

Frys - Hatle - Matula - Lakomý - Pospíšil

F.Halouzka

Střídali: 46.min. Veselý (Sobota), 46.min. Chmelík (Běhal), 46.min. Muzikant (Frys), 46.min. Klváček (F.Halouzka), 76.min. Š.Hanák (Matula)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Dorost: Sokol Plumlov/Určice - Sokol Čechovice 1:2 (0:1)

3.kolo hráno v Plumlově 4.9.2019
Branky:
0:1 Valdez 13.min., 1:2 Sobota 88.min.
Sestava:

Pekař

Svoboda - Sobota - Řehák - Smolka

J.Zabořil - Valdez - Robeš - Naicler 

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Šidliák, Rozehnal, V.Zabořil, Linney Charles, Grulich, Zatloukal
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Dorost: Sokol Čechovice - Sokol Chomoutov 6:3 (3:1)

2.kolo hráno v Čechovicích 1.9.2019
Branky:
1:0 Karásek 30.min., 2:0 Růžička 35.min., 3:1 vlastní 45.min., 4:2 Karásek 58.min., 5:2 Karásek 70.min., 6:2 Růžička 80.min.
Sestava:

Chlapčák

Svoboda - Sobota - Řehák - Smolka

J.Zabořil - Valdez - Robeš - Naicler 

Karásek - V.Zabořil

Střídali: Horák, Šidliák, Rozehnal, Růžička, Linney Charles, Lenz, Zatloukal
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Muži A: FK Slavonín - Sokol Čechovice 2:2 (0:1) na PK 5:3

5.kolo

hráno ve Slavoníně 1.9.2019
Branky:
0:1 Haluza (Kolečkář) 4.min., 0:2 Kolečkář penalta 51.min.
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 1:0 domácí proměnili, 1:1 Kolečkář
2.série: 2:1 domácí proměnili, 2:2 Novák
3.série: 3:2 domácí proměnili, 3:2 Š.Hanák nedal
4.série: 4:2 domácí proměnili, 4:3 Walter
5.série: 5:3 domácí proměnili - prohra
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Petržela

Střídal: 35.min. Muzikant (Běhal), 44.min. Hatle (Haluza), 62.min. Frys (Petržela), 88.min. Pospíšil (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí