rozpis zápasů ball
zavřít
Z Protivanova vezeme 3 body. SK Protivanov - Sokol Čechovice 3:4 (2:1) - Novák, Běhal, Pospíšil, Kolečkář
Starší žáci vyhráli turnaj Spiďa cup ve Velkých Opatovicích. Ve finále porazili Blansko 5:2.
B mužstvo hraje ve čtvrtek v 18.00 hod. na hřišti v Čechovicích s Plumlovem.

Aktuality

Muži B : Sokol Čechovice B - Sokol Otaslavice 3:1 (2:0)

22.kolo hráno v Ćechovicích dne 13.5.2017
Branky:
1:0 P.Nakládal (Němeček) 20.min., 2:0 Foret (Bilík) 37.min., 3:0 Jančík (P.Nakládal) 51.min.,
Sestava:

Zelinka

Kupka - Vinklárek - Prášil - Š.Hanák

Foret - Bilík - Jančík - Němeček

Pospíšil - P.Nakládal

Střídali:

46.min. Wolker (Pospíšil), 70.min. F.Hanák (Kupka),  75.min. Bontempo (Němeček), 79.min. L.Šťastný (P.Nakládal)

Trenér:

Rudolf Valný

Hodnocení trenéra Rudolfa Valného pro Prostějovský Večerník :

"Takticky jsme se připravili, soupeře zatlačili a šance proměnili. Otaslavice nehrály špatný fotbal a my jsme ve druhém poločase trochu polevili. Nechávali jsme soupeři prostor. Hráči dřeli, bojovali a měli jsme i dost hráčů na střídání. Zasloužené vítězství, za kterým jsme šli."

více ...

Muži A : SK Slatinice - Sokol Čechovice 1:3 (0:2)

21.kolo hráno ve Slatinicích dne 7.5.2017
Branky:
0:1 Jano (Pospíšil) 21.min, 0:2 Klváček (Pospíšil)  39.min., 1:3 Klváček (Hatle) 75.min. 
Sestava:

Polák

Frys - Walter - Lakomý - Jano

Novák - Kolečkář - Hatle - Pospíšil

Klváček - Haluza

Střídali: 46.min. Chmelík (Frys), 67.min. Halouzka (Haluza), 83.min. Hruban (Klváček)  
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Povinné vítězství. Nepředvedli jsme exkluzivní výkon, přizpůsobili se soupeři, ale dali jsme rychlé góly. Soupeř dal kontaktní branku, ale dokázali jsme odpovědět a po třetí brance už jsme to měli pod kontrolou. Jsem spokojený s výhrou, ale s hrou už tolik ne. Přišli jsme o dalšího hráče, do konce sezóny bude chybět Kolečkář." 

více ...

Muži B : Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice B 4:1 (1:1)

21.kolo hráno ve Vrahovicích dne 6.5.2017
Branka:
0:1 Jansa (Jančík) 27.min.,
Sestava:

Zelinka

Kupka - F.Hanák- Prášil - Bontempo

Foret - Halouzka - Jančík - Skoumal

Wolker - Jansa

Střídali:

70.min. Meixner (Wolker), 80.min. Růžička (Jansa)

Trenér:

Rudolf Valný

Hodnocení trenéra Rudolfa Valného pro Prostějovský Večerník :

"Zase jsme měli problém dát jedenáct lidí dohromady. Připraveni jsme ale byli dobře. Drželi jsme taktiku, hráči ze sebe vydali vše. Bojovali, vytvořili si šance. Měli jsme ze hry více, soupeře jsme zaskočili. Srazily nás chyby v obraně, je vidět, že nejsme sehraní. Kluky ale musím za výkon pochválit, víc by zápasu slušela remíza."

více ...

Mladší dorost : FK Jeseník - Sokol Čechovice 1:2 (0:2)

21.kolo hráno na hřišti v Jeseníku 6.5.2017
Branky:

0:1 Růžička 1.min., 0:2 Pátek 37.min. 

Sestava:

Navrátil

Sklenář - F.Baroš - D.Baroš - Schuster 

Frohn - Valdez - Hájek - Krčal

Pátek - Růžička 

Střídali: 58.min. Moural (Pátek), 70.min. Smolka (Krčal),
Vedoucí mužstva: Martin Pytela

   Na čechovický mladší dorost o víkendu čekal soupeř z nejspodnějších pater tabulky, jak jsme se již však mohli několikrát přesvědčit, zápasy proti papírově slabším soupeřům našim hráčů zas tak příliš nevycházejí. Jeseník se nacházel před zápasem na předposledním místě jen o skóre před Frenštátem, začátek zápasu tabulkovému postavení odpovídal. Hned po úvodním hvizdu se ukázalo, kdo vstával v sobotu před šestou hodinou ranní a byl tak již dostatečně probrán, na rozdíl od domácích. Ačkoliv se rozehrávky ujal domácí útočník, okamžitým vysunutým presinkem získal skvěle míč Krčal a naservíroval jej RŮŽIČKOVIi, který si vzpomněl na závěr minulého zápasu, jak krásný pocit to je, když se rozvlní síť, 0:1. Nápor hostů nepřestával, ovšem skóre se neměnilo. Až to vypadalo, že za to, co vše bylo především dvojicí Růžička – Pátek spáleno, musí přijít trest. Po pár minutách hry jsme branku konečně dokázali trefit, z pozice levého beka se do centru položil hlavičkující Schuster, ovšem orazítkoval pouze břevno. Uklidňující druhý gól tak musel vzít na svá bedra PÁTEK a po kličce gólmanovi zasunul do prázdné brány, 0:2. Naprostá dominance byla ukončena až poločasovým hvizdem. V druhé půli byl prvních dvacet pět minut obraz hry naprosto totožný s první půlkou, ovšem tentokrát nikdo nebyl schopen gólmana prostřelit. Nepodařilo se to ani Frohnovi s Hájkem, kteří se tak úspěšně přidali mezi hlavní spalovače utkání k Růžičkovi s Pátkem. Po prostřídání, kdy na hrací plochu přišel Moural se Smolkou, se hra vyrovnala a po ojedinělém nákopu přišel konečně onen zmiňovaný trest, kdy domácí hlavou snížili, 1:2. Naštěstí však i přes rádoby závěrečný nápor Jeseník nevyrovnal, a tak si Čechovice připsaly do tabulky další tři body.

    Hodnocení trenéra: První poločas mě potěšil, a to především díky předvedené hře, ne kvůli skóre, to mělo být mnohonásobně vyšší. Je sice dobře, že se opět prosadilo naše útočné duo, gólů však mělo být více, a to nejen od nich. Vyzdvihl bych také kvalitně pracující záložní formaci, především pak Valdeze s Hájkem, kteří dokázali domácí ve středu pole jednoznačně přehrát a vytvářeli tak šance pro křídla. K nim se ještě přidal Schuster, který dobře podporoval útok. Kromě spálených šancí mě pak mrzí ještě to, že náhradníci nezachytili nastolené tempo zápasu a bylo evidentní, že mužstvo neoživili tak, jak měli. Stále je na čem pracovat, příští týden nás čekají Hranice a to je soupeř, s nímž si neproměnit takové šance jako dnes, dovolit nemůžeme.

více ...

Muži A : Sokol Čechovice - FK Slavonín 3:0 (1:0)

20.kolo hráno v Čechovicích dne 30.4.2017
Branky:
1:0 Kolečkář penalta 39.min., 2:0 Hatle (Matula) 74.min., 3:0 T.Bilík (Pospíšil) 87.min. 
Sestava:

Polák

Ján - Jano - Lakomý - Frys

Novák - Kolečkář - Hatle - Matula

Klváček - Haluza

Střídali: 14.min. Š.Hanák (Ján), 69.min. Pospíšil (Klváček), 84.min. Bilík (Haluza), 89.min. Skoumal (Novák), 90.min. Hruban (Matula)  
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Petr Klimeš

   Do utkání jsme vstoupili aktivně. Do první příležitosti se dostal v 5.min. Pepa Klváček, ale jeho hlavičku golman Slavonína zkušeně lapil. Druhá Pepova šance o 5 minut později už byla z kategorie "velká".  Pěkný centr od Nováka Klváček patičkou usměrnil, bohužel jen do tyče.  V 17.minutě přišla asi největší příležitost hostí v první půli. Na velkém vápně si nachystal útočník Slavonína míč ke střele, která ale k našemu štěstí jen těsně minula levou tyč.Sedm minut před koncem prví půle jsme se dostali do vedení. Petr Haluza byl faulován ve vápně a Fana KOLEČKÁŘ nekopromisně z penalty zavěsil.

   Prvních 20 minut druhé půle patřilo hostům, nemohli jsme se dostat k naší hře a docela jsme si koledovali o vyrovnávací branku. Největší šanci, asi ze tří metrů, lapil  Kuba Polák. Uklidnění  pro naše barvy přišlo v 74.min. Tomáš Matula poslal pěkný centr z levé strany před bránu, kde byl téměř osamocený Matěj HATLE a rozvlnil síť na 2:0. Definitivní potvrzení našich tří bodů přidal střídající Tomáš BILÍK, kterého před bránou našel krásně Pospíšil a bylo to 3:0.

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí