2.série: 1:0 domácí proměnili, 1:1 Petržela
3.série: 1:1 domácí neproměnili, 1:1 F.Halouzka nedal
4.série: 1:1 domácí hosté neproměnili, 1:2 Lakomý
5.série: 2:2 domácí proměnili, 2:3 Běhal - výhra

Střídali: 76.min. Pospíšil (Valdez)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník:

"V první řadě bych chtěl poděkovat hráčům. Všichni zaslouží slova uznání a respektu. Jsem na manšaft pyšný za jeho hru proti favoritovi. Před utkáním jsem říkal, že budu rád za jakýkoliv bodový zisk. Nyní musím říct, že pro nás jsou dva body ztráta. To není vychloubání, ale jsou to slova opřená o předvedenou hru. Měli jsme výborný vstup do utkání. Tak, jak jsme chtěli hrát, tak jsme hráli. Vysoko jsme napadali, eliminovali jsme tak soupeřovu rozehrávku. Přečetli jsme taky výstavbu jeho hry, donutili jsme tak Nové Sady k nákopům a ztrátám. Začali jsme precizně, ale paradoxně jsme dostali gól. Po propadnutí na levé straně šel soupeř do vedení na 1:0. Dostal nabídku a potrestal to. Ale to nás nepoložilo, spíše naopak. Ukázala se obrovská síla našich zkušenějších  hráčů, kteří podrželi míč a hru. Dokázali jsme domácí přehrávat, byli jsme nepříjemní na míči, a proto jsme si vypracovávali šance. Důležitým momentem bylo vyloučení Škody, po kterém jsme šli do přesilovky. Ale do poločasu jsme šli za stavu 0:1 z našeho pohledu. O přestávce jsem hráčům vtloukal do hlav, že 45 minut je dlouhá doba. A že nesmíme hlavně panikařit, ale dále tlačit. A trpělivě čekat na naše šance. Začali jsme dobře, hráli kvalitně, pak ale do utkání necitlivě vstoupil čárový, pan Slota. Byl signalizovaný prohřešek a měl se házet aut. Náš hráč Hanák ho jen bez sprostých slov upozornil, že se má házet opačně. A na pokyn Sloty byl vyloučen. Absolutně takovému rozhodnutí nerozumím. Po červené kartě následovalo deset hluchých minut, závěrečných třicet jsme ale podali skvělý výkon. Předvedli jsme i tréninkové šablony, to trenéra zahřeje na srdci. Výsledkem byl souboj našeho Halouzky s brankářem, kde byl náš hráč důraznější a vybojoval na sebe penaltu. Sám ji kopl, věřil si na ni a vyrovnal. Do té doby jsme hráli na hraně rizika. V posledních deseti minutách se nic moc nestalo a v penaltách se nám naštěstí překonat penaltové prokletí. Pro mě to byl zasloužený druhý bod, naopak ztráta by byla po předvedené hře smutná."

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - Sokol Opatovice 6:1 (4:0)

9.kolo

hráno v Čechovicích 4.10. 2020
1:0 F.Halouzka penalta 1.min., 2:0 Jurníček (Petržela) 31.min., 3:0 vlastní 36.min., 4:0 Petržela (Valdez) 39.min., 5:1 Haluza (Petržela) 73.min., 6:1 Walter (Muzikant) 87.min.

Sedlařík

Běhal - Jurníček - Lakomý - Hanák

Valdez - Kolečkář - Petržela - Muzikant

F.Halouzka - O.Halouzka

Střídali: 46.min. Pospíšil (Hanák), 46.min. Walter (O.Halouzka), 69.min. Haluza (F.Halouzka), 73.min. Hatle (Petržela), 75.min. Veselý (Běhal)

více ...

Muži A: Sokol Určice - Sokol Čechovice 1:4 (0:1)

8.kolo

hráno v Určicích 27.9.2020
0:1 Muzikant (Lakomý) 6.min., 0:2 F.Halouzka (Muzikant) 52.min., 0:3 Valdez (Muzikant) 57.min., 0:4 F.Halouzka (Lakomý) 70.min.

Klimeš

Střídali: 73.min. Pospíšil (Muzikant), 84.min. Veselý (Valdez), 86.min. Haluza (Petržela), 89.min. Nejedlý (O.Halouzka)

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 1:2 (1:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 20.9.2020
1:0 F.Halouzka (Muzikant) 45.min.

Klimeš

O.Halouzka - Kolečkář - Novák - Muzikant

F.Halouzka - Jahl

Střídali: 8.min. Hatle (Jahl), 67.min. Valdez (O.Halouzka), 73.min. Petržela (Muzikant), 86.min. Haluza (Běhal)
Vedoucí mužstva: Jan Veselý