Aktuality

Sokol Čechovice - Slavia Opava 3:1 (2:0)

12.kolo hráno v Čechovicích dne 23.10.2016

1:0 Hruban (Skalník) 13.min., 2:0 Halouzka (Hruban) 23.min., 3:0 Skalník (Halouzka) 82.min.

Spurný

Sklenář - Kumstát - Bašný - Valach

Mucha - Skoumal - Halouzka - Hruban - Zápeca

Skalník

Střídal: 60.min. Zatloukal (Zápeca), 68.min. T.Vybíral (Skoumal),89.min. Pařil(Halouzka)
Trenér: Josef Šteigl
Vedoucí mužstva: Josef Sklenář

Dnes jsme se utkali se soupeřem, který měl stejně bodů jako my. Byl to tedy přímý souboj o předposlední příčku. Z počátku utkání měla Opava více ze hry a vytvořila si i dvě šance, ale naštěstí pro nás je neproměnila. Postupem času jsme ale hru začali vyrovnávat a ve 13.minutě jsme se po akci Skalníka a brance Dominika HRUBANA ujali vedení. O deset minut později přidal druhou branku střelou z dálky Filip HALOUZKA a bylo to 2:0. Hostům dělal velké problémy zejména nebezpečný Honza Skalník a ve středu zálohy Filip Halouzka. Velmi dobře hrála naše obrana a pokud něco prošlo, to chytl Dominik Spurný. Ve druhé půli jsme přidali osm minut před koncem třetí branku, když Halouzka nádherně předložil míč před prázdnou bránu Honzovi SKALNÍKOVI a pro něj již nebyl problém skórovat. V závěru ještě hosté zkorigovali výsledek na  3:1, nicméně to nic nezměnilo na skutečnosti, že jsme se mohli po závěrečném hvizdu radovat  z prvního vítězství. Kluci velká gratulace, teď to chce potvrdit v Přerově.

Jahl - A.Pospíšil

Střídali: 16.min. Vlach (Jahl), 73.min. Frys (Jano)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

více ...

Sokol Čechovice - FK Nové Sady 3:2 (2:0)

Mladší žáci dnes po velmi dobrém a bojovném výkonu porazili druhý celek tabulky FK Nové Sady 3:2 (2:0). Gratulujeme !

12. kolo hráno v Čechovicích 22.10.2016
Branky :

1:0  Valenta 3.min., 2:0 Svoboda penalta 14.min., 3:1 Svoboda penalta 51.min.

Sestava

Mikeš – S.Váhalová, Svoboda, Zatloukal, Kořínek,  Š.Macháň, Horna, R.Váhalová, P.Macháň, Kouřil, J.Laurenčík, Valenta, J.Váhala, Zbořil

Trenér : Pavel Macháň
Asistent : Antonín Váhala

Roman Mikeš

více ...

FK Nový Jičín - Sokol Čechovice 2:2 (1:1)

11.kolo hráno v Novém Jičíně dne 15.10.2016

0:1 F.Baroš  2.min., 1:2 Růžička 43.min.

Navrátil

Schuster - Sklenář - D.Baroš - Smolka

Frohn - F.Baroš - Valdez - Hájek

Růžička - Handl

Střídali: 49.min. Černý (Sklenář), 49.min. Pátek (Růžička)
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

Na hřišti vedoucího týmu tabulky jsme získali velmi cenný bod, ale klidně mohli být i tři. Pět minut před koncem šel sám na brankáře Tomáš Pátek, ale nastřelil jen tyč, velká škoda. V neděli by to chtělo potvrdit tento dobrý výsledek doma s Opavou.