7.série: 5:4 domácí proměnili, 5:4 Vlach nedal

Střídali: 74.min. Chmelík (Zacpal), 81.min. Frys (Jano)

Marek Začal

více ...

Sokol Čechovice - SK Slatinice 6:0 (2:0)

8.kolo hráno v Čechovicích dne 25.9.2016
1:0 Jahl (Chmelík) 9.min., 2:0 A.Pospíšil (Chmelík) 21.min., 3:0 Haluza (Jahl) 46.min., 4:0 A.Pospíšil 65.min., 5:0 Novák (Jahl) 70.min., 6:0 A.Pospíšil (Novák) 89.min.

Polák

Chmelík - Novák - Haluza - Matula

Střídali: 65.min. Muzikant (Haluza), 66.min. Zacpal (Jano), 70.min. Frys (Chmelík), 74.min. Jančík (Matula), 75.min Wolker (Jahl)

Marek Začal

více ...

Sokol Čechovice B - Sokol Vrahovice 2:2 (0:0) na PK 5:4

8.kolo hráno v Čechovicích dne 24.9.2016
1:1 Klváček penalta  54.min., 2:2 P.Zapletal I. (Foret)89.min.

P.Zapletal II.

Prášil - P.Zapletal I. - Antoníček - Kupka

Frys - Muzikant - Jančík - Němeček

Wolker - Klváček

Střídali:

46.min. Foret (Muzikant)

Trenér:

Martin Horák

Hodnocení trenéra Martina Horáka pro Prostějovský Večerník :

"Stylově podobný soupeř, od kterého jsme nevěděli co čekat. Měli vyšší a silovější hráče, což nám dělalo problémy. Vrahovice šly do vedení krásnou střelou, vyrovnali jsme z penalty. V závěru nás soupeř přitlačil, da gól, dokázali jsme ještě ale vyrovnat. Remíza je pro nás dobrá. Stále máme problémy se zbrklostí, věřím, že se budeme zlepšovat."

více ...

Sokol Čechovice - SK Sulko Zábřeh 0:1 (0:0)

7.kolo hráno v Čechovicích dne 18.9.2016

-----

Zápeca

Šteigl - Hruban - Bašný - Zatloukal

Sklenář - Skalník - Halouzka - Skoumal

Kumstát - Růžička

Střídal: 46.min. Vybíral (Sklenář), 46.min. Spurný (Kumstát)
Trenér: Josef Šteigl
Vedoucí mužstva: Radovan Kravák

Velmi smolná porážka našeho staršího dorostu. Celý zápas parádně odmakali a odbojovali. Oba naši brankáři se předháněli ve výborných zákrocích. V 84.minutě měl na kopačce vítězný gól Marek Růžička, který dostal pěknou přihrávku od Pavla Zápecu. Pustil si míč kolem brankáře a když už všichni málem křičeli branku, míč skočil a střela šla mimo bránu. A jak už to tak bývá, potvrdila se známá pravda "nedáš-dostaneš" a v 89.minutě jsem dostali gól a podlehli 0:1. Velká škoda, takže snad budou body příště. Kluci bojujeme dál.

více ...

Sokol Čechovice - SK Sulko Zábřeh 3:3 (1:1)

7.kolo hráno v Čechovicích dne 18.9.2016

1:1 D.Baroš (F.Baroš) 18.min., 2:3 D.Baroš (F.Baroš)  59.min.,  3:3 F.Baroš (Hájek) 61.min.

Navrátil

Schuster - Sklenář - D.Baroš - Černý

Frohn - F.Baroš - Valdez - Hájek

Růžička - Páleník

Střídali: 43.min. Handl (Černý), 50.min. Pátek (Růžička), 56.min. Smolka (Schuster)
Trenér: Petr Hájek
Asistent: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

Stejně jako u staršího dorostu, byl i tento zápas poměrně dramatický. Soupeř se ujal vedení po chybě v obraně v 10.min. , nicméně o osm minut později jsme zásluhou Dana BAROŠE vyrovnali. Hned po přestávce se Zábřeh opět ujal vedení a v 58.min. se trefil soupeř krásně po třetí. S našimi chlapci to nevypadalo to vůbec dobře, ale trvalo to jen minutu. Poté se trefil po rohovém kopu "zády" opět Dan BAROŠ - 2:3. Kluci se nevzdali a o dvě minuty později se pěkně individuálně uvolnil Filip BAROŠ a bylo to 3:3. Tento stav vydržel až do konce zápasu.