Aktuality

Sokol Čechovice B - Sokol Přemyslovice 3:0 kuntumačně

14.kolo hráno v Čechovicích dne 31.10.2015

Utkání se neodehrálo pro nemoc hostujícího týmu. Posléze ho STK zkontumovala 3:0 v náš prospěch.
více ...

Sokol Čechovice - Sokol Brodek u Prostějov 4:1 (3:0)

V první půli jsme byli jednoznačně lepším celkem a soupeři nasázeli tři branky. Ve druhém poločase se ale obraz hry změnil, Brodek nás přitlačil na naši půli, snížil na 3:1 a obdržení další branky bylo jen otázkou času. Nicméně podržle nás brankář Zapletal a vychýlená muška hráčů hostí. A jak už to tak bývá, v době největšího tlaku se vstřelí branka. Nám se to podačilo také, když se prokličkoval až do brány Petr HODULÁK a bylo rozhodnuto - tři body zůstaly v Čechovicích.

13.kolo hráno v Čechovicích dne 28.10.2015
1:0 Klváček (Jančík) 10.min., 2:0 Klváček (Drmola) 21.min., 3:0 Pytela (Jančík) 30.min., 4:1 Hodulák (Jančík) 70.min.

Zapletal

Žídek - Začal - J.Antoníček - Chmelík

Drmola - T.Bilík - Hodulák - Jančík

Klváček - Pytela

Střídali:

24.min. Grepl (Chmelík), 74.min. Weinlich (Jančík)

Tr

enér:

Marek Začal
více ...

FKM Opatovice - Sokol Čechovice 5:2 (3:1)

12.kolo hráno v Opatovicích dne 25.10.2015
1:1 Němeček (Drmola) 30.min., 5:2 Jahl (Němeček) 74.min.

Zelinka

Vlach - Jano – Šmíd - Ján

Pytela - T.Bilík - M.Klimeš - Drmola - Němeček

Jahl

Střídali: 70.min. Frys (Jano), 80.min. Kupka (Pytela)

Střídali:

46.min. Meixner (Klváček)

Trenér: Marek Začal