Aktuality

Přípravka 2008 - 5.místo !

5.místo. Vyškov - 30.11.2014

V neděli se zúčastnila naše nejmenší přípravka ročníku 2008 turnaje ve Vyškově. Až do posledního zápasu skupiny nebylo jasné, zda bude hrát o 3-4. místo nebo o 5-6. místo. Nakonec ale horší vzájemný s Moravskými Prusy rozhodl o tom, že naši nejmenší se utkali o 5-6. místo. V tomto zápase remizovali se Sigmou "B" a v penaltovém rozstřelu byla úspěšnější Sigma.

Slova trenéra : "Kluky bych zejména pochválil za bojovný zápas plný zvratů s nakonec druhým Vyškovem, který skončil 5:4 v náš neprospěch, ale měl největší kouzlo. V hodnocení musím vyzvednout našeho brankáře Adama Halouzku, který dostal i cenu nejlepšího brankáře turnaje. Dále se nám pěkně střelecky ukázal  David Hejcman s 9 brankami, který nastoupil spolu s Matym Páleníkem, který zaskočil i jako brankář při zranění Adama, oba jsou z ročníku 2008. Jinak na to, že mají kluci za sebou dva turnaje, jejich výkon byl výborný a pokud budou na sobě takto dál pracovat, výsledky se brzo dostaví".

o 5-6.místo : Sokol Čechovice - Sigma Olomouc "B" 2:2 pk. 0:3

Sestava : Marek Pohanka, Ondra Kaláb, David Rosberg, Jan Vičar, Šimon Krečmer, Adam Halouzka, Ondra Macháček, Matyas Páleník, David Hejcman, Antonín Sekanina

více ...

Starší přípravka ročníku 2004 v Nezamyslicích vybojovala ZLATO!!!

Jak jsme vás již informovali na stránkách Facebooku, naše starší přípravka vybojovala v Nezamyslicích na halovém turnaji pořádaném OFS zlaté medaile.

Níže přinášíme fotogalerii a navíc pěkné video z předávání cen.

3.místo !!! Bystřice pod Hostýnem - 16.11.2014

Vynikají výsledek přivezla přípravka ročníku 2004 z turnaje v Bystřici pod Hostýnem, obsadila bronzovou příčku. Nechybělo mnoho a mohli být i první, v předposledním utkání turnaje remízovali naši kluci s Valašským Meziříčím 0:0, což znamenalo nakonec 3.místo, jen o bod  za 1.FC Přerov "A" a FC Svratkou Brno.

1. zápas Sokol Čechovice - 1.FC Přerov U 11 "B"  1:0
  1:0 Burget (Zatloukal)
2. zápas Sokol Čechovice - 1.FC Přerov U11 "A" 1:1
  1:1 Zatloukal
3. zápas Sokol Čechovice - Sokol Ústí u Vsetína 3:0
  1:0 Zatloukal (Burget), 2:0 Hollý, 3:0 Kořínek (Burget)
4. zápas Sokol Čechovice - 1.FC Přerov U10 "B" 1:0
  1:0 Šálek
5.zápas Sokol Čechovice - 1.FC Přerov U10 "A"
  1:0 Šálek (Nesvatba)
6.zápas Sokol Čechovice - FC Svratka Brno 1:2
  1:1 Burget (Šálek)
7.zápas Sokol Čechovice - FC Valašské Meziříčí 0:0
8.zápas Sokol Čechovice - Sokol Lípa 2:1
  1:0 Burget, 2:1 Burget (Šálek)

Sestava : Mikeš, Svoboda, Nesvadba, Hollý, Kořínek, Zatloukal, Š.Macháň, Burget, Šálek

15.kolo hráno v Čechovicích dne 16.11.2014
Branky: 1:0 Vlach (Hanák), 2:0 Klváček (Kolečkář)

D.Klimeš

Surma – Zelina - Vlach - Čech

Hanák - Kolečkář - M.Klimeš - Varga

Klváček - Halouzka

Střídali: Drmola (Surma), Haluza (Varga), M.Horák (Klváček)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

video

KDO NEVIDĚL, NEUVĚŘÍ aneb TAK DLOUHO SE CHODÍ SE DŽBÁNEM PRO VODU, AŽ SE UCHO (GÓL) UTRHNE.

Do dnešního utkání nastoupila za náš tým téměř "mateřská školka".  K zápasu nemohli nastoupit z různých důvodů Vinklárek, Zacpal, Jano, Mach nebo Chmelík. A tak na čechovický pažit vyběhla základní jedenáctka ve složení Klimeš (ročník 1997), Surma (1997), Vlach (1994), Hanák (1996), Klimeš (1996), Čech (1996), Klváček (1990), Halouzka (1992), Kolečkář (1991) doplněna Zelinou (1995) z Určic. Veteránem sestavy byl Tomáš Varga, který se narodil v roce sametové revoluce - 1989.

Hosté nás od začátku utkání mačkají a teprve v 15.minutě se dostáváme poprvé do šance, ale Klváček z voleje střílel vedle. Nicméně zkušenější Hlubočky stále drží otěže zápasu ve svých rukou. V 26.minutě šel jejich útočník sám na Klimeše, ale ten vytáhl první parádní zákrok. O minutu později přichází druhá tutovka hostí, ale Klimeš opět chytá.  Ve 33.minutě mají Hlubočky další šanci, ale volej jejich hráče končí těsně nad. O pár minut později zahrozíme konečně i my, Klváček centruje zlevé strany, ale Halouzka v pádu na míč nedosáhne a ten jde kousek od pravé tyče. Další šance hostí po trestné kopu končí opět těsně nad. Festival zahozených šancí Hluboček končí ve 41.minutě, kdy další šanci Klimeš chytá. A přichází 44.minuta, kdy se opět po nějaké době ocitáme na půli soupeře. Podaří se nám vybojovat přímý kop, který rozehraje Štěpán Hanák, v pokutovém území najde Honzu VLACHA a ten hlavou rozvlní síť Hluboček. Jedná se o naši první střelu na branku. Klasický gól do šatny.

Ve druhé půli se naše hra příchodem Drmoly a Haluzy zlepšila a v 69.minutě se po trestném kopu dostal k míči Kolečkář, přihrál před bránu KLVÁČKOVI a ten trefil z jedenácti metrů pod břevno. To byl další hřebíček, do sebevědomí hostí. V poslední desetiminutovce se ale Hlubočky otřepaly a opět nám zle zatápěly. V 80.minutě se dostal před naši branku útočník hostí, ale Klimeš chtil. O dvě minuty přišla další jejich obří šance, když vyšachovali naši obranu, všichni již viděli branku, ale míč šel těsně vedle levé tyče. Poslední příležitost na zkorigování měly Hlubočky minutu před koncem, ale opět se vyznamenal David Klimeš a tak jsme po závěrečném hvizdu mohli slavit vítězství.

Dnešní výhra byla velmi šťastná, hosté mohli v poločase vést 3:0 a nakonec jsme po jedné střele na bránu vedli v půli 1:0. A druhá velká naše příležitost, která byla následně proměněná, vedla k zisku 3 bodů. Prostě "fotbal nemá logiku"  a dnes nám prostě přálo štěstí.