více ...

Sokol Čechovice B - Sokol Zdětín 4:2 (2:0)

15. kolo na hřišti v Čechovicíh - 15.11.2014
Branky :

1:0 Hodulák (M.Prášil), 2:0 P.Nakládal (Hodulák), 3:1 P.Nakládal (Hodulák), 4:1 P.Nakládal (Hodulák)

Sestava :

Zelinka

M.Pospíšil - Začal - L.Šťastný - M.Horák

M.Prášil - T.Bilík - Kolečkář - Frys

P.Nakládal - Hodulák

Střídali :

Ostratický (Kolečkář), Hruda (Frys), Meixner (Začal), J.Antoníček (Hodulák)

Trenér : Tomáš Bilík
Vedoucí mužstva :

Pavel Gréza

Hned ve 2.minutě jsme se ujali vedení brankou nestárnoucího kanonýra Petra HODULÁKA. O deset minut později přidal druhou branku Petr NAKLADÁL a do konce první půle jsme mohli dát další tři až čtyři branky. Hosté se dostávali do příležitostí velmi sporadicky. To se ale změnilo ve druhém poločase, tak dlouho jsme si koledovali o gól až přišel. Snížení na 2:1 znamenalo drama, hosté se snažili o vyrovnání, které naštěstí nepřipustila útočná dvojice Hodulák - Nakládal. V 78.minutě se po pěkné spolupráci Petr - Petr, trefil podruhé NAKLÁDAL a zvýšil na 3:1. No a pět minut před koncem zkompletoval střelecký hattrick Petr NAKLÁDAL a zároveň dovršil svůj nahrávačský hattrick Petr Hodulák, který si tak v tomto zápase připsal 4 body (1+3). Minutu před koncem hosté upravili na 4:2, ale i tak jsme si mohli vychutnat po posledním hvizdu rozhodšího zaslouženou tříbodovou radost

více ...

Vítězné video roku 2014

Videem roku 2014, co se týče počtu shlédnutí na kanále YouTUBE, je bezkonkurenčně červený traktůrek pana Zdenka Zbořila, jemuž dal příznačné pojmenování "JITKA". Gratulujeme k vítězství, a Zdendo cenu si převezmi v neděli 16.11.2014 na hřišti TJ Sokol Čechovice ve 14:00 hod. Současně si tímto videem připomeňme krásné letní dny..

Cenu v podobě sáčku " jedlé sody " na pálení žáhy :-)  pan Zbořil oficiálně převzal (cena 5,-Kč - hradil sponzor) - gratulujeme. Kdyby měl někdo pochybnosti, že se na hřišti předávají veledary za drobnosti, tak je tomu bohužel naopak. Práce pana Zbořila a všech dalších si nesmírně vážíme.