Aktuality

Mladší přípravka.

.....a máme zde výsledky utkání našich nejmenších :-), přípravky ročníku 2006-2007.

2.turnaj - hráno v Čechovicích 28.10.2014 (náhradní termín za 14.9.2014)

Sokol Čechovice - Haná Prostějov 3:3

Branky :  1:0 Benek, 2:0 Sekanina, 3:3 Nerad
Brankář Pán Tomáš
Sestava Šteigl,Vrána,Sekanina, Kvíčala, Kačer, Nerad, Benek, Páleník
Trenéři Radek Šteigl, Josef Šteigl
Vedoucí mužstva Radek Páleník

Výborný výkon a zasloužená remíza, pochvala za bojovnost celému týmu.

Sokol Čechovice : Sokol Mostkovice 4:16

Branky :  1:6 Sekanina, 2:8 Sekanina, 3:12 Nerad, 4:16 Nerad
Sestava Šteigl, Vrána, Sekanina, Kvíčala, Kačer, Nerad, Benek ,Páleník

Slabší výkon podle prvního utkání, ale soupeř byl zkušenější, techničtější a nás položil na kolena, je potřeba se otřepat a jít dál.

M. Klimeš

Střídali: 59´ Klváček (Hanák), 62´ Drmola (Jansa), 89´ Vlach (Kolečkář)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Vedoucí mužstva: Jiří Jančík

video

Po pěti letech, zapříčiněné přítomností našeho soupeře v I.B třídě, se odehrálo na našem hřišti velké a tradiční derby Sokol Čechovice - Sokol Mostkovice. Před derby neměly oba týmy za sebou žádné radostné výsledky a tak fanoušci obou celků očekávali, kdo z této bitvy vyjde vítězně. A nakonec jsme se mohli zaslouženě radovat my.

A jak zápas probíhal ? Z počátku bylo utkání vyrovnané, opticky ale měli více ze hry naši hráči. Nicméně první větší šanci si vytvořili hosté, ale obrana úspěšně odvrátila hrozící nebezpečí na roh. Ve 12.minutě se už diváci radovali z naší branky, ale pomezní rozhodčí odmával bohužel ofsajd. O deset minut později pálil tvrdě Kolečkář, mostkovický brankář míč vyrazil, ale bohužel útočníci se k dorážce nedostali. Mostkovice těžily hlavně ze standardních situací. Po nepřímém kopu David Klimeš míč pouze vyboxoval před sebe, ale Jamrich jej napálil těsně nad.

Po přestávce na sebe upozornil dělovkou opět Fana Kolečkář, ale pak se dlouhou dobu před oběma brankáři nic nedělo. Až 20 minut před koncem padlo rozhodnutí. A měl v něm prsty, resp. nohu "divizní" Petr HALUZA. Nejprve střílel těsně nad břevno a poté v 74.minutě, po přihrávce Matěje Klimeše, z pravé strany prostřelil mostkovického brankáře a vedli jsme 1:0. Po brance jsme se jako obvykle zatáhli, a Mostkovice se snažily o vyrovnání. Definitivní pojistku přinesla až 90.minuta, kdy po chybě hostujícího brankáře zvýšil střídající Honza VLACH na 2:0 a bylo jasné, že oslava vítězství bude v rukou našich hráčů !!!.

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský Večerník :

" V našich řadách panuje spokojenost. Ani my, ani Mostkovice jsme poslední dobou nepředváděli oslnivé výkony, body potřebovali nutně oba týmy, o to bylo derby peprnější. Možná bychom v případě našeho lepšího postavení v tabulce viděli atraktivnější fotbal. Osobně jsem od Mostkovic čekal trošičku víc, když tam jsou hráči jak Víťa Kopečný, jejich taktikou bylo evidentně tady neprohrát. Tohle je specifické, taková "válka o most", jsem rád, že jsme byli nejen šťastnější, ale i herně lepší. Šancí jsme si příliš nevypracovali, ale vítězství jsme šli naproti víc, než soupeř. V závěru jsem kluky nabádal podržet balón, Mostkovice ve snaze o vyrovnání nakopávaly míče dopředu, čímž zase vázla mezihra, ale trenér míní a hráči mění ..."

více ...

Mladší žáci B ukončili sezónu 2014 výhrou s Kostelcem

V okresním přeboru se našim mladším žákům B podařilo na domácím hřišti úspěšně ukončit sezónu a to výhrou s Kostelcem, když kluci v posledních pár minutách srovnali skóre na 3 : 3 a následně vyhráli na penalty.

Gratulujeme kluků k výhře i k výbornému umístění v celkové tabulce na druhém místě.

více ...

Sokol Čechovice B - FK Skalka 2011 4:1 (1:1)

12. kolo na hřišti v Čechovicích - 25.10.2014
Branky :

1:1 P.Nakládal (Vlach), 2:1 P.Nakládal (M.Horák), 3:1 Žídek (M.Horák), 4:1 Hruda (Hodulák)