Přinášíme víkendová utkání a sestřih toho nejlepšího z našeho hřiště!

videa

více ...

Funkce "rozpis zápasů"

Funkce

Sledujte na našich stránkách pravidelně aktualizovaný rozpis zápasu v pravém horním rohu - symbol fotbalového míče.

Každé pondělí vám vždy uveřejníme aktualizovaný rozpis na další víkend, včetně času utkání.

více ...

Historický okamžik v dějinách čechovické kopané

Starší dorost U19: TJ Sokol Čechovice - FK Nový Jičín   2:1 (1:1)

1. utkání v divizní soutěži (MS divize, sk.E) Hráno v neděli 17. 8. 2014 od 10.00 hod
Branky: 1:0 19´ Bílý (as. Hejduk)
1:1 25´ (hosté pen.),
2:1 68´ Surma (as. Foret)

Zapletal

Kravák R. - Hejduk - Surma - Hanák

Grepl - Pospíšil A. - Jančík - Němeček (K)

Kiška - Bílý

Střídali:

Weinlich, Foret, Kupka, Nejezchleb

Trenér: Jaroslav Liška
Vedouci družstva:

David Pavlík

Komentář trenéra p. Jaroslava Lišky: Jsem maximálně spokojen. Za prvé, že jsme vyhráli, za druhé, že jsme dokázali zvládnout první domácí zápas. První půle byla z mého pohledu vynikající. Ve druhé půli jsme nezačali tak dobře. Přišlo mi, že jsme začali hrát malinko individuálně, ztratili jsme přímočarost. Asi se nedá hrát celý zápas stejně dobře, ale ten zápas jsme odmakali.

video z utkání

více ...

FK Hlubočky – Sokol Čechovice 1:3 (1:1)

2.kolo - Muži A hráno v Hlubočkách dne 16.8.2014

FK Hlubočky – Sokol Čechovice

1:3 (1:1)
Branky: 0:1 Drmola ( Halouzka ), 1:2 Kolečkář ( Varga ), 1:3 Halouzka ( Žídek )

Zelinka

Jano – Vinklárek – A.Prášil – F.Čech

Varga – Kolečkář – Drmola – Žídek

J.Klváček – Halouzka

Sřídali: Frys ( A.Prášil ), Spálovský ( Žídek ), Chmelík ( J.Klváček )
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský večerník : „Jsem spokojen, potvrdili jsme úvodní vítězství. Bylo to sice trochu ubojované, ale cením si toho, hrálo se na malém hřišti a domácí měli větší a zkušenější hráče, zatímco my máme spíše menší a navíc nám chyběli Haluza a Matěj Klimeš. Byli jsme ale trpěliví a měli jsme i trochu štěstí, proto se nám podařilo dát na cizím hřišti tři góly. Vyšel nám začátek a už v osmé minutě po Halouzkově asistenci se trefil Drmola, kluci si ale mysleli, že to opět půjde lehce a budou dávat i další góly, takže přišlo uspokojení a domácí převzali otěže hry. Hlubočky se spoléhaly na nákopy, protože na vysoké trávě vázla kombinace a ve 28.minutě nepokrytý hráč srovnal. Od té doby to byl boj ve středu hřiště, my jsme se přizpůsobili a také jsme nakopávali. Deset minut před koncem se stejně jako proti Klenovicím trefil z dálky Kolečkář a pár minut na to si Halouzka v brejku položil brankáře a skóroval do prázdné branky. Nelze stále  hrát jen na krásu, to si necháváme až na domácí derby s Lipovou….(úsměv) „