rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Aktuality

Výsledky starší a mladší dorost

Starší dorost

Přemyslovice "A muži" - Čechovice "U19" 1:2 (0:0)

Branky: Kiška L. (Hanák Š.) 0:1, Wolker J. (Kravák R.) 0:2
Sestava: Hýbl M., Mlčoch, Hejduk, Kravák R., Němeček, Kiška, Jančík, Pospíšil A., Hanák
Š., Wolker, Foret, Grepl, Nejzchleb
Trenéři: Liška Jar., Liška Jos., Piňos L
Mladší dorost Přemyslovice "B muži" - Čechovice "U17" 3:5 (2:1; 0:2;1:2)
Branky: Rus A., Liška D., Bašný P., 2x Halouzka O
Sestava: Hýbl T., Hanák, Bašný, Kravák L., Rus, Grulich, Hruban, Šustr, Zatloukal, Liška

2:3 (0:1)
Branky: 0:1 Bilík (M.Pospíšil), 2:2  P.Nakládal (Hodulák), 2:3 M.Pospíšil (Hodulák)

více ...

Sokol Čechovice – Sokol Plumlov 2:0 ( 1:0 )

V prvním kole okresního poháru jsme se utkali se Sokolem Plumlov na neutrální půdě v Kostelci. Zápas se odehrál až napodruhé, protože minulý týden, bylo utkání kvůli nezpůsobilému terénu odloženo.

Úvod střetnutí byl vyrovnaný, obě mužstva si vytvořila po jedné šanci, z naší strany šel sám na branku Pepa Klváček, ale nedal. Ve 30.minutě měl velkou možnost hostující Matula, ale trestný kop šel kousek nad. Ve 33.minutě jsme se ale mohli už radovat.  Před brankou si míč zpracoval Halouzka, z otočky vystřelil, brankář Plumlova míč vyrazil jen k dobíhajícímu Vargovi a ten se nemýlil 1:0. O tři minuty později střílel nebezpečně z pravé strany na zadní tyč Halouzka, ale míč jen těsně minul branku. Chvíli před koncem poločasu se uvolnil na šestnástce Klváček, ale jeho dalekonosná střela letěla kousek nad.

Na začátku druhé půle nás Plumlov trošku přitlačil a v 54.minutě Frýbort se svým spoluhráčem v útoku vyšachovali naši obranu, ale v nejdůležitější chvíli zaváhali se střelbou a bylo po šanci. O dvě minuty později střílel z dálky Chmelík, ale s jeho střelou si brankář poradil. V 64.minutě již mohlo být vyrovnáno, ale Zelinka útočníka vytlačil mimo střelecký úhel a tak míč skončil v boční síti.  Hned za minutu jsme pro změnu vyšachovali obranu my a Drmola dostal míč sám před brankáře, ale bohužel z první přestřelil. O chvíli na to, se řítil sám na branku Halouzka, ale v rozhodující chvíli mu míč uskočil a tak se zatřepala je síť za brankou. Plumlov mohl vyrovnat v 69.minutě, ale střela z velkého vápna skončila těsně nad. V této chvíli to byla hra nahoru dolů a definitivní pojistku nám mohl dát Fana Kolečkář, ale jeho střela levačkou skončila na tyči brankáře Plumlova. A tak jistotu přinesla až pěkná kombinace Drmola – Halouzka – Klváček, kdy posledně jmenovaný technickou střelou přehodil brankáře. Zápas jsme pak již dotáhli bez problémů do vítězného konce a ve středu 13.8. se můžeme těšit na domácí derby s Klenovicemi, za které bude hrát několik hráčů, kteří ještě nedávno působili v Čechovicích – Luděk Jahl, Matěj Hatle, Richard Klimeš nebo Martin Pytela.