rozpis zápasů ball
zavřít
Okresní turnaj starších žáků : S.Mostkovice - S.Čechovice 1:5
První pokoronavirové utkání odehráli naši žáci v Morkovicích. FC Morkovice - S.Čechovice 3:6 - 3x Šuhaj, Závodský, P.Macháň, Foukal.
1.přípravný zápas - FC Kostelec - S.Čechovice 2:3 (1:0) - Jahl, Halouzka, Muzikant

Aktuality

Havárie vodovodní přípojky na hřišti oddílu kopané

Havárie vodovodní přípojky na hřišti oddílu kopané

 

Vážení sportovní příznivci naší Tělovýchovné jednoty,

jak možná již víte, dne 4.5.2019 proběhla na hřišti oddílu kopané oprava havárie vodovodní přípojky. Potrubí bylo pravděpodobně přerušeno při výstavbě veřejného osvětlení a tím, že bylo neodborně opraveno, došlo v průběhu roku 2018/2019 k jeho rozpojení.

 

Vlivem rozpojení došlo k úniku obrovského množství vody do povrchových vod, což se sebou přineslo i nemalé náklady na uhrazení škod.

V první řadě to byly náklady na výměnu celého vodovodního potrubí v délce bezmála 53m, na kterém bylo 8 opravených spojů a současně úhrada spotřebované vody v objemu cca 5000m3 vody.

Především náklad na úhradu spotřebované vody byl pro naši TJ likvidační, a proto byla pořádáno společnost Moravská Vodárenská, a.s. a současně statutární město Prostějov o pomocnou ruku.

Společnost Moravská Vodárenská, a.s. nám po důkladném zvážení, zda uniklá voda nebyla sanována do odpadních potrubí odpustila vyměřené stočné.

Statutární město Prostějov nám nabídlo pomoc s touto situací formou dotace ve výši 150.000,-, která byla účelově vázána na úhradu vodného vyměřeného touto havárií.

Tímto bychom chtěli poděkovat jak společnosti Moravská Vodárenská, a.s., tak i statutárnímu městu Prostějov za poskytnuté úlevy a finanční dary, které nám pomohly tuto situaci úspěšně vyřešit. Velice si vážíme vstřícného gesta obou subjektů a věříme, že se jak na statutární město Prostějov, tak i na Moravskou Vodárenskou, a.s. budeme moci v podobných situacích opět obrátit

13. 12. 2019

<< zpět <<
tisk
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí