2.série: 0:2 F.Halouzka, 1:2 domácí proměnili
3.série: 1:3 Walter, 2:3 domácí proměnili
4.série: 2:4 Muzikant, 3:4 domácí proměnili

Střídali: 53.min. Hatle (Lakomý), 90.min. Frys (O.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Věděli jsme, že nás čeká jeden z nejproduktivnějších týmů ligy. Osa týmu Machač, Zbořilák a Navrátil je hodně kvalitní. Musím pak ještě pochválit pořadatele, že se jim přes nepřízeň počasí podařilo skvěle připravit trávník. Trhal se až v 75.minutě, kdy i hra začala trpět. Snažili jsme se hrát ze zajištěné obrany, bohužel individuální chyba Hanáka znamenala prohrávání 0:1. Hráče jsem vybízel ke klidu, měli jsme na srovnání spoustu času. Poté měl skvělou šanci Novák, a když jsme ke konci zápasu hráli vabank, přišlo srovnání. Pochválit musím brankáře Klimeše, který chytil hned první penaltu a i díky tomu jsme vyhráli. Za body jsme rádi, všichni si zaslouží pochvalu. Kromě čtvrté minuty jsme soupeře nepouštěli do šancí a sami jsme jich měli hodně. Příště nás čeká další silný soupeř z popředí tabulky, Lipník nad Bečvou. Musíme se na něj pořádně nachystat."