rozpis zápasů ball
zavřít
FAČR ukončila dne 7.4. z důvodu nouzového stavu sezónu 2019-2020.
První pokoronavirové utkání odehráli naši žáci v Morkovicích. FC Morkovice - S.Čechovice 3:6 - 3x Šuhaj, Závodský, P.Macháň, Foukal.
V sobotu 6.6. od 17.00 hod. hraje naše "A" mužstvo přípravné utkání v Kostelci. Přijďte naše mužstvo povzbudit.

Aktuality

Muži A: FC Beňov - Sokol Čechovice 1:1 (1:0) na PK 3:5

10.kolo

hráno v Beňově 5.10.2019
Branka:
1:1 Walter (F.Halouzka) 86.min.
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 0:1 Kolečkář, 0:1 Klimeš chytil
2.série: 0:2 F.Halouzka, 1:2 domácí proměnili
3.série: 1:3 Walter, 2:3 domácí proměnili
4.série: 2:4 Muzikant, 3:4 domácí proměnili
5.série: 3:5 Hatle - výhra
Sestava:

Klimeš

Běhal - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - O.Halouzka

F.Halouzka - Muzikant

Střídali: 53.min. Hatle (Lakomý), 90.min. Frys (O.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

    "Věděli jsme, že nás čeká jeden z nejproduktivnějších týmů ligy. Osa týmu Machač, Zbořilák a Navrátil je hodně kvalitní. Musím pak ještě pochválit pořadatele, že se jim přes nepřízeň počasí podařilo skvěle připravit trávník. Trhal se až v 75.minutě, kdy i hra začala trpět. Snažili jsme se hrát ze zajištěné obrany, bohužel individuální chyba Hanáka znamenala prohrávání 0:1. Hráče jsem vybízel ke klidu, měli jsme na srovnání spoustu času. Poté měl skvělou šanci Novák, a když jsme ke konci zápasu hráli vabank, přišlo srovnání. Pochválit musím brankáře Klimeše, který chytil hned první penaltu a i díky tomu jsme vyhráli. Za body jsme rádi, všichni si zaslouží pochvalu. Kromě čtvrté minuty jsme soupeře nepouštěli do šancí a sami jsme jich měli hodně. Příště nás čeká další silný soupeř z popředí tabulky, Lipník nad Bečvou. Musíme se na něj pořádně nachystat."

05. 10. 2019

<< zpět <<
tisk
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí