1.série: 0:1 Petržela, 1:1 domácí proměnili
2.série: 1:2 Lakomý, 2:2 domácí proměnili
3.série: 2:3 Šteigl, 3:3 domácí proměnili
4.série: 3:4 Kadlec, 4:4 domácí proměnili
5.série: 4:5 Halouzka, 4:5 Klimeš chytil - výhra

Veselý - Lakomý - Walter - Hanák

Kadlec - Novák - Haluza - Muzikant

Šteigl - Halouzka

Střídali:

68.min. Petržela (Haluza), 78.min. Trajer (Muzikant)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Musím říct, že první poločas měl náš herní výkon parametry. Líbilo se mi, jak jsme hráli, byli jsme nebezpečnější, měli jsme šance, které jsme bohužel nevyužili. Možná i s podporou větru v zádech. Ale to je fotbal, na to se nehraje. Věděli jsme, že soupeř je nachystaný na rychlý brejk. Proto jsme uzpůsobilli sestavení týmu, abychom tuto činnost eliminovali. Myslím si, že se nám to dařilo, a já pořád věřil, že jsme schopni rozhodnout. Ve druhém poločase jsme trochu vypadli z role. Byli jsme lepší na míči, ale z platonické převahy jsme to nedokázali využít. Paradoxně asi za naši nekvalitu v posledních třiceti metrech jsme byli potrestáni gólem na 0:1. Sportovně ale musím uznat, že Preisler je velký hráč a situaci vyřešil fantasticky. Jako trenér jsem měl šťastnou ruku, kdy střídající hráč Petržela srovnával na 1:1 dobrou pohotovou střelou. U penalt jsme si řekli, že musíme zlomit to prokletí. Dvakrát po sobě jsme totiž rozstřel nezvládli. Kýžený bod navíc jsme si odtud po tom průběhu zaslouženě odvezli do Čechovic."