2.série: 1:1 domácí proměnili, 1:2 P.Zapletal I.
3.série: 2:2 domácí proměnili, 2:3 Chmelík
4.série: 3:3 domácí proměnili, 3:4 Lakomý

P.Zapletal I. - Hatle

Střídali: 82.min. Pospíšil (Muzikant), 88.min. Kupka (Š.Hanák)
Trenér: Evžen Kučera

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Podle mého názoru jsme byli herně celý zápas lepší než Lipová. Bohužel jsem pustili soupeře do dvou brejků v prvním poločase a oni z nich zvládli dát gól. Poté měli penaltu, o které nebudeme mluvit, jestli byla, nebo ne. Náš brankář tu penaltu chytl, takže stav se nezměnil, ale byli jsme pořád na balónu, byli jsme nebezpečnější, ale bohužel bez výsledku v prvním poločase. Druhá půle začala v té samé režii, kdy se nám podařilo hned po dvou minutách skórovat. Krásná střela z pětatřiceti metrů na 1:1. Soupeř hrozil hlavně z autových vzhazování, to mají nacvičené, ale herně jsme zase dominovali a nakonec vyhráli na penalty."