Aktuality

Muži A: SK Protivanov - Sokol Čechovice 3:4 (2:1)

3.kolo

hráno v Protivanově 11.8.2019
0:1 Novák (Běhal) 7.min., 2:2 Běhal (Š.Hanák) 52.min., 2:3 Pospíšil (Š.Hanák) 68.min., 3:4 Kolečkář (Petržela) 78.min.

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Petržela

Střídali: 46.min. Muzikant (Haluza), 63.min. Pospíšil (Běhal), 82.min. O.Halouzka (Novák), 89.min. Hatle (Veselý)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Vítězství 4:3 je super, negativem jsou tři inkasované branky. Pro mě i kolegu Pitáka to bylo hektické, šílené utkání. Hrálo se nahoru dolů, bylo plno zvratů. Soupeř měl jednoduchý přechod, nakopával na naši obranu balony. V šatně jsme si o poločase něco řekli, soupeř vedl 2:1. Chtěli jsme se vrátit ke kombinaci, hrát s míčem. To se povedlo. Hrálo se dál v hektickém tempu, z penalty, která vzešla ze souboje, jakých je v zápasech X, jsme dostali na 3:3. Kolečkář, po jehož zákroku penalta byla, pak naopak záhy proměnil na 4:3 z brejku. Posledních deset minut vrhul Protivanov vše do útoku. Musím pochválit Waltera a Lakomého, že to vzadu ustáli. I Klimeše, který nás několikrát podržel. Měli jsme ale za celý zápas hodně chyb v zadu. Kvalitnější protivník by toho využil více. Právě v neděli nás čeká, přijede k nám Brodek u Přerova. Proto zvu fanoušky, jejichž podporu budeme obzvlášť potřebovat."