rozpis zápasů ball
zavřít
FAČR ukončila dne 7.4. z důvodu nouzového stavu sezónu 2019-2020.
První pokoronavirové utkání odehráli naši žáci v Morkovicích. FC Morkovice - S.Čechovice 3:6 - 3x Šuhaj, Závodský, P.Macháň, Foukal.
V sobotu 6.6. od 17.00 hod. hraje naše "A" mužstvo přípravné utkání v Kostelci. Přijďte naše mužstvo povzbudit.

Aktuality

Muži A: Sokol Bělotín - Sokol Čechovice 1:2 (1:1)

12.kolo

hráno v Bělotíně 19.10.2019
Branky:
1:1 Š.Hanák přímý kop 35.min., 1:2 O.Halouzka (Muzikant) 56.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Lakomý - Walter - Š.Hanák

Frys - Kolečkář - Muzikant - O.Halouzka

F.Halouzka - Běhal

Střídali: 74.min. Chmelík (F.Halouzka), 74.min. Petržela (O.Halouzka), 81.min. J.Klváček (Frys), 88.min. Frohn (Muzikant)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"V první řadě musím říct, že si vítězství nesmírně vážím. Nerodilo se lehce, a to i proto, že jsme měli problém vůbec poskládat sestavu. Chybělo nám hned sedm hráčů, z toho tři ze základní sestavy. První poločas jsme hráli dobře, byli jsme na soupeře nachystaní. Věděli jsme, že hrají z hlubokého obranného bloku, ze kterého vyrážejí do brejků nebo přečíslení. Bohužel jsme pak prohrávali 0:1. Kluky jsem nabádal, ať jsou v klidu, že je hodně času na vyrovnání. A to se povedlo velmi brzy díky Hanákovi, který pěkně překopl zeď při přímém kopu. Domácí pak poslali do hry ve II.půli Murína, který je takový jejich X faktor. Následně zjednodušili hru a začali prostě nakopávat  míče na něj. On je velmi důrazný a silný. Musím pochválit Waltera s Lakomým, že celý poločas uskákali, mohli jsme se na defenzivu spolehnout. Na 2:1 pak upravil Walter po rohu, kdy O.Halouzka vrátil míč před bránu. Připouštím ale, že při nás stálo sportovní štěstí. Soupeř dal tyčku a břevno. Druhý poločas jsme udrželi silou vůle. Ukázal se tak opět charakter mužstva. Vyzdvihnout musím za druhý poločas brankáře Klimeše, Lakomého a Waltera. Nesmím zapomenout ani na Petrželu, jemuž děkujeme, že nás přijel podpořit."

19. 10. 2019

<< zpět <<
tisk
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí