Aktuality

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 7:1 (4:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 15.9.2019
1:0 F.Halouzka (Novák) 12.min., 2:0 Haluza (Muzikant) 32.min., 3:0 F.Halouzka (Hatle) 38.min., 4:0 F.Halouzka (Lakomý) 39.min., 5:0 Novák (Pospíšil) 66.min., 6:0 F.Halouzka (Š.Hanák) 77.min., 7:0 Běhal (Frys) 79.min.

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Hatle

F.Halouzka - Kolečkář

Střídal: 46.min. P.Zapletal I. (Walter), 52.min. Pospíšil (Kolečkář), 64.min. Běhal (Muzikant), 76.min. Frys (Novák), 83.min. Frohn (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Chtěl bych pochválit hráče za výkon a za výsledek. Hráli jsme doma a derby, záleželo nám na tom o to více. Hráče jsem upozorňoval, že neexistuje podcenění soupeře. Skutečně jsme pak prvních dvacet minut hráli velmi aktivně, dařila se nám kombinace, byli jsme na míči. Nejdříve se nám nedařilo dát branku, pak jsme to ale protrhli. 2.poločas naopak podle mě z naší strany tak dobrý nebyl. A inkasovali jsme až v závěru. Jsem rád za takový zápas, kdy klukům stoupne sebevědomí. I proto, že nás čeká blok čtyř zápasů s těžkými soupeři ze špice tabulky. Ta utkání nastaví zrcadlo. Za individuální výkony bych pak chtěl specielně pochválit Filipa Halouzku, čtyři branky se jen tak nevidí. Navíc se doteď střelecky trápil, o to víc jsem rád, že se zadařilo. Vyzdvihl bych také Lakomého, který nenápadným ale velmi poctivým výkonem přispěl k výhře. Přispíval přitom i v ofenzívě."