Aktuality

Muži A : Sokol Čechovice - FK Slavonín 3:0 (1:0)

20.kolo hráno v Čechovicích dne 30.4.2017
1:0 Kolečkář penalta 39.min., 2:0 Hatle (Matula) 74.min., 3:0 T.Bilík (Pospíšil) 87.min.

Polák

Ján - Jano - Lakomý - Frys

Novák - Kolečkář - Hatle - Matula

Klváček - Haluza

Střídali: 14.min. Š.Hanák (Ján), 69.min. Pospíšil (Klváček), 84.min. Bilík (Haluza), 89.min. Skoumal (Novák), 90.min. Hruban (Matula)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Petr Klimeš

Do utkání jsme vstoupili aktivně. Do první příležitosti se dostal v 5.min. Pepa Klváček, ale jeho hlavičku golman Slavonína zkušeně lapil. Druhá Pepova šance o 5 minut později už byla z kategorie "velká".  Pěkný centr od Nováka Klváček patičkou usměrnil, bohužel jen do tyče.  V 17.minutě přišla asi největší příležitost hostí v první půli. Na velkém vápně si nachystal útočník Slavonína míč ke střele, která ale k našemu štěstí jen těsně minula levou tyč.Sedm minut před koncem prví půle jsme se dostali do vedení. Petr Haluza byl faulován ve vápně a Fana KOLEČKÁŘ nekopromisně z penalty zavěsil.

Prvních 20 minut druhé půle patřilo hostům, nemohli jsme se dostat k naší hře a docela jsme si koledovali o vyrovnávací branku. Největší šanci, asi ze tří metrů, lapil  Kuba Polák. Uklidnění  pro naše barvy přišlo v 74.min. Tomáš Matula poslal pěkný centr z levé strany před bránu, kde byl téměř osamocený Matěj HATLE a rozvlnil síť na 2:0. Definitivní potvrzení našich tří bodů přidal střídající Tomáš BILÍK, kterého před bránou našel krásně Pospíšil a bylo to 3:0.