Muži A : Sokol Čechovice - SK Lipová 2:1 (1:0)

6.kolo hráno v Čechovicích dne 10.9.2017
1:0 Lakomý (Hatle) 29.min., 2:0 Zatloukal (Hatle) 83.min.

Střídali: 90.min. Klváček (Zatloukal), 90.min. Frys (Hatle)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"V první půli jsme byli lepší a vytěžili jsme z toho jeden gól. Soupeře jsme nepustili za polovinu a nevyužili  jsme ještě další šance. Pak jsme naopak hráli špatně, Lipová nás tlačila a měla dvě vyložené šance. Nejprve nás podržel Polák a poté Koláček vykopával z prázdné brány. Podařilo se nám přidat druhou branku a hosté už jen minutu před koncem snížili ze standardky. Zápasu by možná slušela remíza, dali jsme ale o gól víc a jsme za to rádi. Minulý zápas s Mostkovicemi nás srazil na kolena, bylo to vidět při trénincích, ale díky bojovnosti se to podařilo. Musím kluky pochválit za stoprocentní nasazení po celých devadesát minut. Jsou to důležité tři body, s Lipovou vždycky ".