8.série: 6:7 hosté proměnili, 7:7 Lakomý
9.série: 7:8 hosté proměnili, 8:8 Š.Hanák

10.série: 8:8 Klimeš chytil, 9:8 Klimeš - výhra

Střídali: 64.min. Chmelík (Klváček), 70.min. Matula (Muzikant)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Byly to dlouhé penalty, až na jednoho hráče šli všichni. Jsem ale zklamaný, že jsme nevyhráli za tři body. S odstupem musím hráče pochválit za první poločas, jasně jsme dominovali, byli jsme nebezpečnější, měli jsme tři čtyři jasné tutovky a soupeř až na jednu standardku nic. Jenže šance nedáme a místo jednoduššího zápasu si to zkomplikujeme. Ve druhé půli jsme vypadli z role, nebyli jsme už tak dominantní, chyběla nám kvalita. Přesto ale šel Chmelík sám na gólmana. Je to škoda. Oni pak sice byli opticky lepší, měli ale jen jednu příležitost, z níž dali gól. Mrzí mě rozdíl v našich výkonech, je to jako den a noc, o tři body jsme se připravili v první půli. Mít takovou produktivitu jako soupeř, máme o šest bodů víc a na tabulku se nám dívá ještě mnohem líp. Musíme si to rozebrat a zkoncentrovat se na duel v Určicích. Bude mít nádech derby a je v našich schopnostech je potrápit."