Muži A: Sokol Čechovice - Sokol Konice 2:1 (0:1)

1:1 Novák (F.Halouzka) 50.min., 2:1 Kolečkář (Lakomý) 61.min.

Střídali: 60.min. Hatle (Petržela), 89.min. Muzikant (F.Halouzka), 91.min. Frys (Novák)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Chtěl bych pogratulovat hráčům k vítězství. Na utkání jsme se připravili, měli jsme o soupeři hodně informací. V prvním poločase si hráči rady ale nevzali k srdci, byli jsme méně aktivní, přesto jsme měli dvě velké šance, obě od Filipa Halouzky. Konice si to nekomplikovala, hrálo to svoje, tedy křížné nahrávky a přes Kamenného. Věděli jsme o tom, přesto utekl obraně a dal na 0:1 a měl i další šance. Za druhý poločas ale patří klukům absolutorium. Dlouho jsem je neviděl tak bojovat, bylo vidět, že zápas opravdu chtějí vyhrát. V závěru byla spousta přečíslení, ale zakončovali jsme zbrkle. Soupeři pak gratuluji k výkonu. Nyní nás čekají samí soupeři ze špice tabulky, doslova pekelný los. Ta série nám nastaví zrcadlo, jak na tom skutečně jsme."