rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Aktuality

Muži A: Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 2:2 (2:2) na PK 3:2

20.kolo hráno v Čechovicích dne 6.5.2018
Branka:
1:0 Zapletal (Hatle) 6.min. 2:2 Hatle (Kolečkář) 41.min.

Penaltový rozstřel :
1.série: 0:1 hosté proměnili, 1:1 Chmelík
2.série: 1:1 Polák chytil, 2:1 P.Zapletal I.

Novák - P.Zapletal I.

Střídali: 68.min. Skoumal (Muzikant), 73.min. Pospíšil (Kolečkář), 77.min. Němeček (Novák)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Plumlov hrál velice dobře, tento půlrok se mu daří a pohybuje se  popředí tabulky. Odehráli velice kvalitní utkání a v jeho dou třetinách byli lepší. Nám se povedlo prvních patnáct minut a dostali jsme se do vedení, poté jsme na dvacet minut vyklidili pole a soupeř otočil. Následně se hra opět vyrovnala a podařilo se nám vyrovnat na 2:2, ve druhé půli ale opět byli hosté o kousek lepší. Kluci ale poctivě odehráli celé derby, makali, dřeli, dali balon na zem, soupeř byl ale velmi kvalitní a jsem velice spokojen se dvěma body, jsou pro nás hodně dobré. Musím klukům poděkovat za bojovnost, nasazení, po vyloučení jsme zápas i v deseti odedřeli až do konce."