2.série: 1:1 domácí proměnili, 1:2 Foret
3.série: 1:2 domácí neproměnili, 1:3 Chmelík
4.série: 2:3 domácí proměnili, 2:3 Zacpal nedal
5.série: 3:3 domácí proměnili, 3:4 Lakomý - výhra

Střídali: 58.min. Chmelík (Muzikant), 65.min. Zapletal (Matula), 73.min. Frys (Pospíšil), 90.min. Řehák (Kolečkář)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Do červené karty a penalty jsem dominovali. Kluci hráli, co jsme si řekli, byli jsme nebezpeční po stranách, získávali jsme odražené míče ve středu, nepanikařili jsme v obraně a hrozili jsme v útoku. Nejprve Matula přímákem k tyči nedal brankáři šanci, poté jsme korunovali povedený nástup do druhé půle brankou Pospíšila do šibenice. Pak ale přišel nepochopitelný zkrat Klimeše, který strčil do soupeře v nepřerušené hře, Matula musel dolů a do brány Zapletal. Domácí snížili, zjednodušili hru,  posílali nákopy nahoru a my byli posledních třicet minut zalezlí. Odolávali jsme až do nastavení, vyhráli jsme hlavičku, byli jsme ale špatně pod míčem a střelou ze šestnácky do šibenice soupeř vyrovnal. V rozstřelu jsme byli šťastnější, štve mě ale dvaašedesátá minuta. U Klimeše jde o opakovaný jev a musíme se o něm pobavit s vedením klubu, peněžitý trest jej nemine. Musí se umět ovládat, jeho chování nás už stálo víc bodů a oslabil nás do dalších bojů."