Aktuality

Muži : FC Beňov - Sokol Čechovice 4:4 (3:2) na PK 4:3

15.kolo

hráno v Beňově dne 10.4. 2022
3:1 Trajer (Šteigl) 40.min., 3:2 Šteigl (Halouzka) 42.min., 4:3 Trajer (Halouzka) 63.min., 4:4 Walter (Lakomý) 77.min.

Střídali:

38.min. Trajer (Veselý), 38.min. Šolín (Jurníček), 68.min. Kadlec (Bezecný), 90.min. Sedlařík (Bílek)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Jeli jsme do Beňova s nějakým záměrem, který jsem si definovali na tréninku. Moji svěřenci to bohužel absolutně nepochopili a nezrealizovali. Ve 30.minutě jsme prohrávali 3:0 po katastrofálních, nepochopitelných chybách. Nicméně do poločasu se nám podařilo v krátkém sledu do utkání vrátit, kdy jsme TRAJEREM a ŠTEIGLEM korigovali na 3:2. V kabině jsme si řekli, že tak, jak jsme dohráli první půli, chceme začít tu druhou. Toho soupeře honit, neměli jsme už co ztratit. Věřil jsem, že druhá půle je dost dlouhá na to, abychom utkání otočili. Do druhého poločasu jsme vstoupili docela aktivně. Měli jsme pořád územní převahu. Nicméně z ojedinělé šance a chybě na naší straně šel soupeř do dvoubrankového vedení. Pak jsme vrhli vše do útoku, hráli jsme vlastně vabank. Do utkání jsme se opět vrátili, a to jsme ještě měli tři brankové příležitosti, od Kadlece a Halouzky. Ale nekvalitně to vyřešili. Musím ale říct, že nám pomohl i brankář Klimeš. Ten ale dostal červenou kartu, kdy hasil dlouhým výběhem propadnutý míč. Útočník byl ale u míče dřív, píchl si to u Klimeše, který už nedokázal zastavit pohyb nohy a sestřelil útočníka. Šlo se potom do penalt a tam náhradní brankář Sedlařík první dvě penalty domácích zlikvidoval. Říkal jsem si, že psychicky jsme v pohodě a tu penaltovou loterii dohrajeme. Bohužel se karta obrátila a čtyři hráči po sobě penalty nedali. Takže bonusový bod zůstal Beňovu. Za mě je to zklamání, takový průběh utkání jsem si nepředstavoval. Nechytil jsme vůbec začátek a pak to horko těžko honili."