Aktuality

Sokol Čechovice B - Sokol Určice B 5:1 (3:1)

8.kolo hráno v Čechovicích dne 26.9.2015
1:1Klváček (Němeček) 16.min., 2:1 Němeček (Klváček) 36.min., 3:1 Němeček (Kupka) 38.min., 4:1 Žídek (Hodulák) 52.min., 5:1 Grepl (Němeček) 68.min.,

P.Zapletal

Kupka - J.Antoníček - Začal - Frys

Žídek - Němeček - Hodulák - Jareš

Grepl - Klváček

Střídali:

6O.min. Kolík (Jareš), 70.min. Weinlich (Žídek), 80.min. Meixner (Grepl)

Trenér: Marek Začal

Souboj rezervních týmů byl vyrovnaný jen první 15 minut, poté jsme získali nad soupeřem znatelnou převahu. Ale napřed se Určice ujali v 10.minutě po naší hrubce v obraně vedení, nicméně o chvíli později vyrovnal po pěkné akci KLVÁČEK. Vyrovnání náš tým nakoplo a soupeře jsme přitlačili. Ve 36.minutě jsme otočili skóre Mirou NĚMEČKEM, jehož to byl premiérový gól mezi "muži". A aby toho nebylo pro NĚMEČKA málo, přidal vzápětí i svou druhou branku - 3:1.

Našemu celku vyšel i vstup do druhé půle, když se v 52.minutě trefil,  po dlouhé době opět na hřišti v našem dresu, Marek ŽÍDEK. A na konečných upravil loňský dorostenec Tomáš GREPL.  V poslední minutě mohl vylepšit skóre i aktivní veterán Peťa Hodulák, položil se do centru podobně jako Robert Lewandovski u páté své branky, ale bohužel střela skončila málem u Holystů na zahradě :-). Na dalších třech bodech pro Čechovice to ale nic nezměnilo. Pěkný výkon borci, jen tak dál.