Aktuality

Sokol Čechovice B - Sokol Zdětín 4:2 (2:0)

15. kolo na hřišti v Čechovicíh - 15.11.2014
Branky :

1:0 Hodulák (M.Prášil), 2:0 P.Nakládal (Hodulák), 3:1 P.Nakládal (Hodulák), 4:1 P.Nakládal (Hodulák)

Sestava :

Zelinka

M.Pospíšil - Začal - L.Šťastný - M.Horák

M.Prášil - T.Bilík - Kolečkář - Frys

P.Nakládal - Hodulák

Střídali :

Ostratický (Kolečkář), Hruda (Frys), Meixner (Začal), J.Antoníček (Hodulák)

Trenér : Tomáš Bilík
Vedoucí mužstva :

Pavel Gréza

Hned ve 2.minutě jsme se ujali vedení brankou nestárnoucího kanonýra Petra HODULÁKA. O deset minut později přidal druhou branku Petr NAKLADÁL a do konce první půle jsme mohli dát další tři až čtyři branky. Hosté se dostávali do příležitostí velmi sporadicky. To se ale změnilo ve druhém poločase, tak dlouho jsme si koledovali o gól až přišel. Snížení na 2:1 znamenalo drama, hosté se snažili o vyrovnání, které naštěstí nepřipustila útočná dvojice Hodulák - Nakládal. V 78.minutě se po pěkné spolupráci Petr - Petr, trefil podruhé NAKLÁDAL a zvýšil na 3:1. No a pět minut před koncem zkompletoval střelecký hattrick Petr NAKLÁDAL a zároveň dovršil svůj nahrávačský hattrick Petr Hodulák, který si tak v tomto zápase připsal 4 body (1+3). Minutu před koncem hosté upravili na 4:2, ale i tak jsme si mohli vychutnat po posledním hvizdu rozhodšího zaslouženou tříbodovou radost