Aktuality

Sokol Čechovice - FC Beňov 0:5 (0:1)

K tomuto utkání asi není co psát. Hráči Beňova nás ve všech činnostech předčili. Byli jsme pomalí, bez důrazu, hra byla bez nápadu, soupeř byl všude dříve. Prostě utkání na které je třeba rychle zapomenout, vzít si z něj ponaučení a potrénovat na zápas příští neděli v Opatovicích.

Takže jen v krátkosti. V první půli by se ještě dalo říct, že bylo utkání vyrovnané. Hosté se ujali vedení ve 13.minutě po pěkném individuálním průniku. Pak jsme se snažili o srovnání skóre, ale to se nám nedařilo. Naopak nás od několika dalších branek zachránil Milan Piták. Do žádné vyložené příležitosti jsme se nedostali. No a ve druhém poločase už nás hosté jednoznačně přejeli, i když dohrávali posledních 15 minut v deseti hráčích ( stačili nám přidat ještě jednu branku ). Takže den otevřených dveří čechovické obrany skončil historickým debaklem 0:5.