Aktuality

Sokol Čechovice - FK Jeseník 4:4 (2:2)

9.kolo hráno v Čechovicích dne 2.10.2016
  Divize staršího dorostu

1:1 Skalník 3.min., 2:2 Skalník 34.min., 3:2 Růžička 49.min., 4:3 Halouzka 63.min.

Spurný

Šteigl - Hruban - Bašný - Sklenář

Zápeca - Skoumal - Halouzka - Zatloukal

Skalník - Růžička

Střídal: 46.min. Mucha (Zápeca), 68.min. F.Baroš (Skoumal), 75.min. Vybíral (Růžička), 83.min. Hájek (Zatloukal)
Trenér: Josef Šteigl
Vedoucí mužstva: Josef Sklenář

Velká bitva, která nakonec skončila remízou 4:4. Kluci s týmem z čela tabulky dřeli celý zápas a nakonec byli odměněni ziskem bodu.

Vstup do utkání nám ale nevyšel a hned ve 2.minutě jsme prohrávali. Ale o minutu později již bylo veseleji a Honza SKALNÍK vyrovnal. Hrál se vyrovnaný zápas, ale bohužel ve 14.minutě Jeseník opě vedl. Nicméně kluci se nevzdali a do poločasu SKALNÍK znovu vyrovnal.

Tak jak se nám nepovedl vstup do utkání, tak se naopak vyvedl vstup do II.půle. Marek RŮŽIČKA s pomocí teče obránce otočil skóre zápasu v náš prospěch. Nicméně ani nám nevydrželo vedení dlouho a v 53.minutě bylo opět srovnáno. Zápas vrcholil a naši chlapci chtěli se silným soupeřem urvat první vítězství. Ke steči zavelel v 63.minutě čtvrtou brankou kapitán Filip HALOUZKA. Jeseníku se ale podařilo v 79.minutě vyrovnat a tak zápas skončil spravedlivou remízou.