rozpis zápasů ball
zavřít
V Medlově jsme bohužel prohráli. FK Medlov - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)
B mužstvo má tři body. Sokol Čechovice B - TJ Biskupice 5:1 (0:1) - 3x Bílý, Naicler, Motl.
V neděli 23.10. ve 14.30 hod. přivítáme na svém hřišti Dolany.

Aktuality

Sokol Čechovice - Sigma Lutín 1:2 (0:1)

16.kolo hráno v Čechovicích dne 3.4.2016
Branka:
1:2 Kolečkář (Chmelík)
Sestava:

D.Klimeš

M.Pospíšil - Šmíd - Jano - Kupka

Němeček - Kolečkář - Frys - Š.Hanák

Jahl - Chmelík

Střídali: 78.min. Hejduk (Chmelík), 88.min. Haluza (Kolečkář)
Trenér: Evžen Kučera
Asistenti: Marek Začal a Petr Hodulák
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

   Proti vedoucímu mužstvu tabulky podalo naše mladé mužstvo velmi bojovný výkon, nicméně na body to nestačilo. Lutín byl celý první poločas lepším mužstvem a přitlačil nás na naši polovinu. Ve 21.minutě rozehráli hosté roh na šestnástku, kde byl připraven jejich kapitán ke střele, která byla bohužel tečována tak, že skončila v naší síti -  0:1. O osm minut později stříleli hosté těsně vedle z přímého kopu. My jsme měli velkou příležitost ve 41.min., ale trestňák Kolečkáře minul levou  tyč.

  Druhou branku přidali hosté v 61.minutě, ale o chvíli později jsme se dostali opět do hry. Jahl pěkně připravil míč pro Chmelíka, ten ho přihrál KOLEČKÁŘOVI a jeho střela skončila v síti. Od této chvíle jsme byli Lutínu vyrovnaným soupeřem, ale vyrovnávací branku se nám vstřelit nepodařilo. Bohužel v 90.minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Radek Jano.

   Za krásného jarního počasí přihlíželo prvnímu utkaní cca 250 diváků.

 

 

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

 

"Jsem maximálně spokojený s bojovností i nasazením a jsem na kluky hrdý. Odehráli velice kvalitní utkání a podle mě si zasloužili minimálně remízu. Bohužel jsem ale o gól prohráli, o čemž rozhodla trojice Nejezchleb, Skopalík, Los. Tyto kluky mám rád, něco jsme spolu prožili, ale teď už to jsou soupeři. Před zápasem jsem měl obavy, věděl jsem ale, že proti silným mužstvům jsme schopni odehrát dobré utkání a problémy máme spíše s těmi slabšími. Náš jediný gól dal Kolečkář, když Jahl prošel u lajny přes tři hráče, předal Chmelíkovi a Bořa našel Fanu samotného před brankářem. Doufám, že tento výkon kluky povzbudí a vezmou si z něj ponaučení, při troše štěstí jsem mohli bodovat."

 

03. 04. 2016

<< zpět <<
tisk
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí