13.kolo hráno v Čechovicích dne 1.11.2015

Střídali: 20.min. Frys (Klváček), 46.min. Kupka (Drmola), 75.min. Jančík (Hodulák), 81.min. Grepl (Němeček)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Dnes se na našem hřišti představil druhý tým tabulky, celek SK Lipová a předvedl výkon, který ho pasuje na favorita postupu. Hned ve 13.minutě se hosté ujali po pěkné střele z hranice velkého vápna vedení. Naši fotbalisté se poté snažili o vyrovnání, ale žádnou vyloženější šanci jsme si nevytvořili. Obrana Lipové hrála velmi dobře a do ničeho nás nepustila. Naopak těsně před koncem první půle Lipová z hodně přísně nařízené penalty zvýšila na 0:2. Druhý poločas měl stejný průběh jako první, snažili jsme se "něco" vytvořit, ale obrana hostů bezproblémů  odolávala. V 54.minutě udeřili po rohovém kopu potřetí a bylo rozhodnuto.  Do konce zápasu jsme obdrželi ještě čtvrtý gól a tak zápas skončil 0:4. Bohužel náš silně oslabený tým (Haluza, Kolečkář, Vinklárek, A.Pospíšil, Pytela, Šmíd, Chmelík) na Lipovou tentokráte neměl. Gratuluje soupeři k vítězství a věříme, že se tento "perspektivní tým plný mladých odchovanců" bude na konci sezóny  radovat z postupu do vyšší soutěže.

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský Večerník :

"Zmar a zmar. Rozhodlo, že Lipová hrála důrazněji, do těla, mají toho víc za sebou. Naše marodka se ještě prohloubila a chybělo nám šest sedm hráčů, jejich náhradníci na to kvalitou nemají a Lipová vyhrála zaslouženě. Naše sestava totiž byla půl na půl s béčkem, které je v polovině okresního přeboru. Chtěli jsme uhrát rozumný výsledek, tedy dát do toho bojovnost, srdíčko, přistupovat a nenechat jim prostor, protože kvalitou hry je nepřekonáme. Ale hned ve dvanácté minutě jsme si nepohlídali Jamricha, hosté hráli podobně jao Dub na standardky, mají tam do vápna Spáčila s Liškou. A právě Liška nesmyslně skočil a rozhodčí mu to zbaštil. Po druhém gólu už bylo po zápase. Bohužel ještě musíme předehrát dva zápasy, stejně jako my nemají s kým hrát ani jiné oddíly. Kompetentní by se měli chytit za nos, jestli  má cenu hrát fotbal až do půlky listopadu."