Sokol Čechovice - SK Slatinice 2:2 (1:0)

10.kolo hráno v Čechovicích dne 11.10.2015
1:0 Ján penalta 45.min., 2:1 Ján (A.Pospíšil) 57.min.

Střídali: 44.min. Drmola (Vinklárek), 84.min. Pytela (Chmelík)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

V utkání s našim tradičním soupeřem jsme byli po celou dobu lepším týmem, ale bohužel v proměňování šancí jsme byli "na štíru" nebo nás vychytal brankář Běhalík. Kromě Slatinic trápila diváky i neuvěřitelná zima, takže návštěva byla velmi malá.

A jak šel čas utkání ?

7.min. Jahl si zpracoval míč ve vápně, ale vystřelil těsně mimo pravou tyč.

10.min. střelu Chmelíka z boku vytěsnil brankář Slatinic

14.min. po rohovém kopu a přiťuknutí zpět na vápno se ke střele dostal Kolečkář, ale střela těsně minula levou tyč

24.min. hosté vystřelili těsně nad naší branku

26. min. Jano po rohu hlavičkoval těsně mimo

32. min. Kolečkář střílel po pěkné kombinační akci, ale golman hostů opět střelu vyrazil

34. min. trestný kop Jahl skončil ve zdi, odražený míč krásně napálil Jano, ale Běhalík byl opět na místě

36. min. šance Jahla ani Vlacha nebyla proměněna

44. min. Chmelík byl sražen při průniku do pokutového území brankářem, následnou penaltu "se štěstím" Michal JÁN proměnil  1:0.

48.min. pro trestném kopu hlavičkuje Jahl do břevna

49. min. Vlach postupuje z boku na brankáře, ten ale opět vyráží

54. min. jak to tak ve fotbale bývá, z "ničeho" hosté vyrovnávají. Po chybě v rozehrávce a následném faulu kopou trestňák, který brankář Tomáš Zelinka bohužel nechytil  1:1

56. min. rychlá naše odpověď, Adam Pospíšil přihrává po zemi  míč téměř od brankové čáry, přes malé vápno, kde se dostane k nabíhajícímu JÁNOVI, který ho lehce doklepává do prázdné - 2:1

Poté už mi byla taková zima, že jsem dění na hřišti přestal zaznamenávat, bo by mi umrzla ruka. Nicméně šance na další branky jsme měli, ale jak jsem psal v úvodu, tak proti byl brankář Slatinic Běhalík. Takže zákonitě přišel  v 68.min. další trest. Místo lehkého odkopnutí se k míči dostal útočník hostů a z druhé šance Slatinice stříli druhou branku - 2:2. Tento stav vydržel až do konce utkání, takže série našich výher se zastavila na číslu 5.