Sokol Čechovice - Sokol Klenovice 3:1 (2:1)

6.kolo hráno v Čechovicích dne 13.9.2015
1:1 Jahl 10.min., 2:1 Kolečkář přímý kop 15.min., 3:1 Jahl (Kolečkář) 52.min.

Střídali: 46.min. Šmíd (R.Klimeš), 73.min. Chmelík (Drmola), 85.min. Frys (Pytela), 87.min. Jančík (Jahl)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Úvod zápasu nám nevyšel zcela podle představ. V 6.minutě se hostům povedl brejk dva na jednoho a svoji šanci využili. Naštěstí odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a v 10.minutě vyrovnal pěknou přízemní střelou znovuzrozený kanonýr Luděk JAHL. A o dalších pět minut byl již obrat ve skóre dokonán. K trestnému kopu se postavil Fana KOLEČKÁŘ a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:1.  Vedoucí branka nás polila živou vodou a až do konce půle jsme měli převahu a snažili se vstřelit další branku, což se nám ale nepovedlo.

Vstup do druhého poločasu byl o 100 % lepší než začátek prvního. Tentokráte jsme se trefili my. Byl to opět Luděk JAHL, kdo si dokázal poradit  s kolmicí Kolečkáře a obstřelil brankáře 3:1. Stejný hráč měl poté ještě další dvě tutovky, ale obě skvěle zneškodnil klenovický brankář. Stoprocentní příležitost měl i střídající Chmelík, ale ten se šance zalekl :-) a přestřelil . Po 90 minutách byl tedy pořád stav 3:1, což pro nás znamenalo další 3 důležité body.