Sokol Mostkovice - Sokol Čechovice 3:2 (2:2)

17.kolo hráno v Mostkovicích dne 10.4.2016
0:1 Vodák (Němeček) 18.min., 0:2 Novák (Haluza) 27.min.

Střídali: 64.min. Hanák (M.Pospíšil), 76.min. Grepl (Němeček)
Trenér: Evžen Kučera
Asistenti: Marek Začal
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Tradiční derby se odehrálo na těžkém rozbahněné terénu. Do první šance se dostali domácí, ale brankář Klimeš tvrdou střelu vyrazil. V 17.minutě jsme se dostali do vedení, pěkný Němečkův centr využil ke skórovaní hlavou Petr VODÁK - 0:1. O deset minut později jsme měli již dvoubrankový náskok. Golmanem vyražený míč uklidnil do sítě Tomáš NOVÁK. Pro oba střelce to byly premiérové trefy v dresu Čechovic. Bohužel dvoubrankové vedení nám dlouho nevydrželo a do poločasu bylo po chybách v obraně srovnáno. A mohlo být ještě hůře, v poslední minutě se domácí utočník řítil opět po chybě sám na bránu, ale naštěstí minul.

Druhá půle byla dlouho vyrovnaná. Mostkovicím nebyla jedna branka uznána pro ofsajd, nicméně nakonec se domácí dočkali výhry. Bohužel přímému kopu předcházel otočený faul, místo faulu na Haluzu, rozehrávali míč Mostkovice, do vzduchu se zavěsil Šlambor a rozhodl o výhře domácích 3:2.

Mostkovice měli na těžkém terénu více ze hry a dokázali využít našich chyb v obraně.

V této chvíli jsme se velmi nebezpečně přiblížili k sestupovým vodám a začíná pro nás boj o záchranu v I.A třídě.