Aktuality

Sokol Otaslavice - Sokol Čechovice B 1:3 (0:1)

5.kolo hráno v Otaslavicích dne 5.9.2015
0:1 Hodulák (Frys) 26.min.,  0:2 T.Bilík (Hodulák) 48.min., 1:3 Hodulák (Drešr) 67.min.

P.Zapletal

M.Pospíšil - L.Šťastný - J.Antoníček - Drešr

Frys - Hodulák - T.Bilík - Jančík

P.Nakládal - Chmelík

Střídali:

46.min. M.Prášil (M.Pospíšil), 60min. Jareš (P.Nakládal), 80.min. Kolík (Jančík), 85.min. Němeček (Chmelík)

Trenér: Marek Začal

Prvních dvacet minut byla hra oboustraně "nemastná a neslaná" a až po této době jsme se konečně rozehráli a začali běhat. Ve 26.minutě jsme se ujali vedení po brance "veterána" Petra HODULÁKA, který při samostatném nájezdu přehodil brankáře. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:1. Ihned po přestávce se trefil do brány domácích Tomáš BILÍK a bylo to pro nás ještě veselejší. Nicméně Otaslavice se nevzdaly a i jejich kanonýr Michal Kaláb, se po samostatné akci (a nutno podotknout naší chybě v obraně)  trefil do sítě - 1:2. Tento stav vydržel do 67.minuty, kdy se opět dostal ke slovu Petr HODULÁK a svoji typickou brankou (okolo brankáře) upravil na konečných 1:3. Domácí hrozili pouze ze standardních situací a dlouhých autů, ale to se naší obraně podařilo eliminovat, takže vezeme zaslouženě z Otaslavic 3 body.