Sokol v Pivíně - Sokol Čechovice B 2:2 (0:1) na P.K. 4:3

1.kolo Okresního poháru hráno v Pivíně dne 30.7.2016

0:1 T.Bilík přímý kop 24.min., 0:2 Jančík přímý kop 51.min.

Pokutové kopy :

0:1 M.Prášil - dal, 2:1 T.Bilík - nedal, 3:2 Vlach - dal. 4:3 Mach - dal, 4:3 Jančík - nedal

P.Zapletal

Mach - Vlach - M.Prášil - Lachman

Foret - T.Bilík - Jančík - Němeček

Chmelík - Wolker

Střídali:

46.min. Kumstát (Lachman), 70.min. Halouzka (Chmelík),  78.min. R.Kravák (Foret), 84.min. Meixner (Wolker)

Trenér: Martin Horák
Vedoucí mužstva: Josef Sklenář

V dnešním utkání jsme předvedli velmi dobrý, bojovný výkon a s účastníkem I.B třídy jsme padli až po penaltovém rozstřelu. Dostali jsme se do vedení ve 21.minutě, kdy se pěkně trefil z trestného kopu Tomáš BILÍK.  Po této brance zvýšil Pivín obrátky a vypracoval si několik šancí, které ale zneškodni Patrik Zapletal s pomocí obrany či štěstí.

Z kraje druhé půle jsme přidali druhou branku, opět z trestného kopu. Tentokrát se s pomocí teče trefil Jiří JANČÍK. Chvíli poté se do pěkné šance dostal Němeček, ale jeho střelu domácí brankář vytáhl. V 65.minutě domácí snížili našim bývalým hráčem Martinem Pospíšilem a stejný hráč v 91.minutě vyrovnal z pokutového kopu. O výhru jsme tedy přišli velmi smolně v nastaveném čase, nicméně výkon to byl kvalitní.