Spartak Lipník nad Bečvou - Sokol Čechovice 2:1 (0:1)

Střídal: 57.min. Frys (Pospíšil)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Úvod utkání byl z naší strany dobrý, hráli jsme dobře, mně se hra líbila. V 19.minutě jsme se dostali do vedení po krásné individuální akci Pospíšila. I zbytek poločasu jsme odehráli bezproblémů. V poločase jsme si řekli, že musíme pokračovat v naší aktivitě. Nechtěli jsme hlavně být pasivní. Jenže hned v 50.minutě po individuální chybě Běhala jsme dostali branku na 1:1. Od té doby jsme přestali fungovat na hřišti. Střed pole se nám vytratil. Domácí byli nebezpečnější svou aktivitou a důrazem. Nakonec to vyvrcholilo penaltou, po zbytečném faulu Zacpala. Domácí proměnili a otočili průběh. V závěru jsme se vrhli do útoku, stoper Walter prodloužil míč na Muzikanta, který vyslal nádhernou střelu na zadní tyč. Ale brankář předvedl fantastický zákrok. Více času už nebylo. Chtěli jsme uspět, ale za ten druhý poločas, kdy jsme byli bezzubí, jsme si body nezasloužili,"