rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

DOROST ml.

Sokol Čechovice - FK Šumperk B 3:2 (0:0)

20.kolo hráno na hřišti v Biskupicích 29.4.2017
Branky:

1:1 Frohn 60.min., 2:2 Růžička 73.min., 3:2 Růžička 74.min.

Sestava:

Navrátil

Sklenář - F.Baroš - D.Baroš - Schuster

Frohn - Valdez - Hájek - Krčal

Pátek - Růžička

Střídali: 61.min. Handl (Pátek), 63.min. Moural (Krčal), 78.min. M.Vybíral (Růžička)
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

Náš mladší dorost hostil svého soupeře pro 20.kolo, stejně staré fotbalisty ze Šumperka, opět v azylovém prostředí, tentokrát však kvůli nepříznivému
počasí v předešlých dnech v nedalekých Biskupicích. Ani na lavičce nebyl
tentokrát nemocný Páleník, jinak byli čechovičtí kompletní včetně posil ze
starších žáků, kteří se tentýž den ráno protrápili v Konici k vítězství na
penalty. První polovina se nesla především v taktickém duchu, dvě šance hostů vychytal Navrátil, na druhé straně hrozily Čechovice především ze standardních situací. Nejvíce pak ohrozil skoro napnutou síť za zády šumperského gólmána Filip Baroš, jeho pokus však zastavila tyč. Žádná nebezpečnější akce se již neudála, poločas sudí Oulehla ukončil za bezbrankového stavu. Druhý poločas začal nejprve neshodami hostí s rozhodčím, kdy se hráčům soupeře nelíbilo neuznání sporného gólu, kdy Navrátil neudržel míč a hostující útočník jej dorazil do brány, údajně po faulu. I tak se však následně hostě radovali z vedení, ne však na dlouho, protože po rohovém kopu bleskově vyrovnal Frohn na 1:1. Následoval faul domácích v pokutovém území a ani další zápas mladšího dorostu se tak
neobešel bez penalty, kterou Šumperk proměnil a dostal se do vedení 1:2.
Následně však byli diváci na svatostánku v Biskupicích svědky znovuzrození  střelce Růžičky, který dvěma slepenými góly strhl vítězství v poměru 3:2 na stranu Čechovic.

Hodnocení trenéra: „Spokojen jsem byl už po prvním poločase, oproti zápasu v Zábřehu to bylo jako den a noc. Zřejmě byl výkon ovlivněn i větším hřištěm oproti malinké umělce v minulém kole. Šumperk mi přišel jako daleko silnější protivník, bylo však krásně vidět, že minulý týden jsme si zápas prohráli sami. Ačkoliv k jednotlivcům výtky byly, jako tým jsme působili kompaktně a dodržovali taktiku. Druhý poločas pak byl divočejší, vše začalo dohady hostů s rozhodčím, neuznaným gólem, penaltou... Jsem rád, že jsme se prosadili gólově konečně i ze standardky, Šumperk měl především s rohovými kopy veliké problémy, škoda, že jich nebylo více. A úplně největší radost mi pak udělaly první dvě střely na jaře v podání Marka Růžičky a také jeho první dva góly znamenající vítězství, ačkoliv u toho druhého byla ještě důležitější práce Filipa Baroše.

Střídali: 78.min. Pekař (Moural)

Tabulkové postavení obou týmů nasvědčovalo tomu, že se bude jednat o velice bojovný a vyrovnaný zápas. Na podzim se na havířovské půdě radovalo z vítězství mužstvo Čechovic po nejtěsnějším možném výsledku 1:0, kdy branku vstřelil Pátek. Ten však tentokrát společně s Frohnem a stále zraněným Páleníkem chyběl. Od prvních minut bylo jasné, že největší část zápasu se bude odehrávat ve středu hřiště, do vápna se oba týmy dostávaly jen sporadicky a tak jediné ohrožení branky na jedné či druhé straně přicházelo ze střední či větší vzdálenosti. I tak se však především gólman domácích Dan Navrátil několikrát vyznamenal. Při jednom z rychlých útoků čechovických hráčů se dostal do šance Filip Baroš, příležitost ke střele však promarnil a tak jej vysvobodil až jasný penaltový zákrok soupeře, nutno říct, velice netaktický. A protože v dresu domácích figuruje i zatím stoprocentní exekutor pokutových kopů Valdez, byl již tak nějak všem přítomným předem jasné, že se Čechovice dostaly do vedení 1:0. Následovala vyrovnaná pasáž, stále převládal spíše boj a osobní souboje nad kombinační hrou. Po přestávce k žádné větší změně nedošlo, domácí výborným taktickým počínáním nedali soupeři až na jeden nebezpečný střílený centr žádnou větší možnost srovnat skóre. A protože se nepodařilo rozvlnit síť ani na druhé straně, skončilo utkání stejným výsledkem jako na podzim, tedy 1:0 ve prospěch mladších dorostenců z Čechovic.

Komentář trenéra: „Ačkoliv nám chybělo několik hráčů ze základní sestavy a k tomu další kluci hráli i přes drobné šrámy a zranění, věřil jsem tomu, že dnes můžeme vyhrát. Za bojovnost a skvělé taktické počínání klukům děkuji, pracovali dnes skvěle. Prakticky jsme neměli možnost střídat, k dispozici byl pouze náhradní gólman žákovského věku a tak všichni museli naplno odmakat celých 80 minut hry. Podařilo se. Tento tým začíná být obrovsky silný po psychické stránce, všichni věří v to, že se každý zápas vyhraje. Soupeři jsou si toho určitě vědomi, je vidět, že se proti nám nikomu nehraje dobře.“

více ...16.4.2017

FC Vsetín - Sokol Čechovice 4:2 (2:0)

17.kolo hráno na umělce ve Vsetíně dne 8.4.2017
Branky:

2:1 Frohn 50.min., 4:2 Valdez penalta 82.min.

Sestava:

Navrátil

Sklenář - F.Baroš - D.Baroš - Krčal

Frohn - Valdez - Hájek - Páleník

Růžička - Pátek

Střídali: 28.min. Smolka (Sklenář), 73.min. Moural(Hájek), 76.min. Pekař (Navrátil)
Vedoucí mužstva: Martin Pytela

Na jaře zatím neporažené družstvo mladšího dorostu čekal na Valašsku přímý souboj o sedmou pozici. Zpočátku to vypadalo na pohodový zápas, hrálo se pouze na polovinu Vsetína. Byli to ovšem domácí, kdo z prvního pobytu na naší půlce vytěžili gól. Do přestávky se domácí do koncovky dostali celkem třikrát, bohužel kromě jednoho pokusu dvakrát rozvlnili síť. Čechovický tým působil od inkasovaného gólu zaskočené a až na nebezpečné standardky si žádné příležitosti nevypracoval, územní převaha nevedla k ničemu. Změna přišla až po přestávce, kdy se nejprve prosadil David FROHN a potvrdil svou rostoucí formu. Nasládovala pasáž ve které byl nejvíce viděn rozhodčí. Nejprve přehlédl dva jasné fauly připomínající spíše zápasnické chvaty než fotbalové souboje , po nichž padl třetí gól. Dále neviděl či nechtěl vidět ruku ve vápně a tak místo napínavého závěru utkání domácí přidali čtvrtý gól a bylo to 4:1. Kosmetickou tečku pak přidal po faulu na Frohna z penalty, Daniel VALDEZ. Emocemi protkaný zápas tedy skončil 4:2 v náš neprospěch.

Komentář trenéra: K rozhodčímu se již vyjadřovat raději nebudu. Spíš mě ale mrzí to, že jsme nedokázali kvalitou ani bojovností navázat na naše předchozí dobře zvládnuté zápasy. Nic co mělo být předvedeno, předvedeno nebylo, až na jeden signál, bohužel bez rozvlnění sítě. Týkalo se to úplně všech, všichni ti, co do zápasu zasáhli, hráli minimálně o úroveň hůře, než před týdnem. Na ostatní se ohlížet nemůžeme, některé věci nejde ovlivnit. Na rozdíl od toho, co můžeme sami natrénovat a kam až se můžeme dále výkonnostně posunout

více ...8.4.2017

Sokol Čechovice - FK Krnov 4:3 (1:2)

16.kolo hráno na umělce SCM dne 2.4.2017
Branky:

1:0 Valdez 4.min., 2:2 Valdez 42.min., 3:2 Pátek 46.min., 4:3 Růžička 78.min.

Sestava:

Navrátil

Schuster - F.Baroš - D.Baroš - Krčal

Frohn - Valdez - Hájek - Moural

Střídali: 21.min. Sklenář (Moural), 71.min. Smolka(Pátek), 80.min. M.Vybíral (Frohn)
Trenér: Martin Pytela

Mladší dorost přivítal ve svém azylovém prostředí na umělé trávě v Prostějově soupeře z Krnova. Hosté v minulém kole poněkud překvapivě „přejeli“ na domácím hřišti Šumperk a dalo se tak očekávat velice těžké utkání, což se také následně potvrdilo. Nejprve se z počátečního tlaku čechovickým fotbalistům podařilo vstřelit úvodní gól zápasu, kdy se po úniku Pátka prosadil VALDEZ, jediný úspěšný střelec minulého zápasu. Z dalších šancí se již rozvlnit síť nepodařilo a tak udeřili po standardní situaci hosté. Aby toho nebylo málo, tak hned dvakrát, nutno však říct, že zaslouženě. A to ještě můžeme být rádi, že Dan Navrátil v bráně předvedl několik někdy až dech beroucích zákroků. Do kabin se tedy šlo za stavu příznivějšího pro Krnov. Začátek druhého poločasu však již patřil našim dorostencům, když po pěkné akci skóroval opět VALDEZ a několik minut po něm vedení zařídil PÁTEK. Krnovští hráči začali být frustrováni a naskytla se tak šance pro vytvoření si rozhodujícího trháku. Místo toho však přišla chyba v obraně (obrany vůbec v nedělním zápase měly zřejmě dovolenou) a pět minut před koncem soupeř vyrovnal. Zároveň se začal nadechovat k náporu, jehož vyústěním měla být rozhodující branka. Síť se však nakonec rozvlnila na druhé straně, v 78. minutě vítězství Čechovic zařídil Marek RŮŽIČKA po asistenci Davida Frohna. V zápase hraném bez obran jsme tedy zvítězili 4:3 a po cenném bodu z Valašského Meziříčí si připsali důležitou výhru, na niž budeme chtít navázat příští týden ve Vsetíně.

Komentář trenéra : "Místo toho, abychom po vedoucím gólu přidali další a mohli si tak zápas s nervózním soupeřem užít, jsme nepochopitelně zvolnili a zařadili jedničku. Krnov toho využil, druhou dvacetiminutovku prvního poločasu nás přehrával a vedl zaslouženě. Pak se naštěstí kluci oklepali a začali alespoň deset minut předvádět fotbal, na který mají. Bohužel pak opět přišla volnější pasáž a zasloužené vyrovnání. Naštěstí naše touha po vítězství byla silnější a tři body jsou doma. Škoda jen, že utrápené. Směrem dopředu to nebylo špatné, ale vzadu se kupila chyba za chybou.