Rus (Liška), Batěk (Kumstát), Vybíral (F.Halouzka)

Trenéři: Jaroslav Liška
Vedouci družstva:

Josef Liška

Dnes nás čekal jeden z nejtěžších a nejkvalitnějších soupeřů soutěže. Za dnešní výkon zaslouží pochvalu celý tým. Trenér je s dnešní hrou spokojen, hlavně s bojovností, která se oproti minulým utkáním zvedá.

Každý zápas je těžký, ale my dál budeme bojovat o každý bod.

Sokol Čechovice – FK Slavia Opava 0:1 (0:1)

7.kolo

hráno v Čechovicích dne 17.9.2014

Hýbl
Zatloukal - F.Halouzka - L.Kravák - Kumstát
Mudroch -  Hruban - Grulich - Bašný

Střídali:

Vybíral (Kumstát), Rus (Zatloukal), Spurný (Hýbl), Batěk(Bašný), O.Halouzka (Liška)

Trenéři: Josef Liška a Jaroslav Liška

Radovan Kravák

Nedařilo se nám naše šance využít.Měli jsme možná šest jasných gólovek, ale hráči neřešili situace správně, a tak bohužel nemáme ani bod. Myslíme si, že jsme ale odehráli velmi dobrý zápas.

více ...17.9.2014

1.FC Viktorie Přerov - Sokol Čechovice 9:0 (6:0)

Střídali:

Vybíral (Hruban), Kumstát (Grulich), Zatloukal (Liška)

více ...14.9.2014

FK SAN JV Šumperk - Sokol Čechovice 2:0 ( 1:0 )

Radovan Kravák

Hodnocení : Do utkání jsme vstoupili celkem dobře a vytvořili jsme si spoustu standardek, ale bohužel naše koncovka je velmi špatná.

V desáté minutě přišel trest a branka domácího mužstva, bylo to opět po chybě při rohovém kopu. Kluci nehráli špatný zápas, podařilo se nám dokonce i vyrovnat, ale po údajném ofsajdu nebyla branka Dominika Hrubana uznána, což byla velká škoda.

Ve druhém poločase se nám podařilo domácí mužstvo přehrát, ale branku jsme opět nedali. A pak jsme obdrželi branku na 2:0.

Trenéra kluci potěšili jak hráli,  je potřeba pracovat dál a výsledky se určitě dostaví, chce to čas a trpělivost.

více ...6.9.2014

Novinky týmu - aktuality

Na základě sjednocení všech mužstev pod jednu internetovou prezentaci zde budeme uvádět novinky daného týmu.

Výsledky utkání jsou zde již běžně uváděny pod menu " výsledková část ", nebo " rozlosování "