Střídali: 41.min. M.Vybíral (Handl), 41.min. Černý (Smolka)

FK Nový Jičín - Sokol Čechovice 2:2 (1:1)

11.kolo hráno v Novém Jičíně dne 15.10.2016

0:1 F.Baroš  2.min., 1:2 Růžička 43.min.

Frohn - F.Baroš - Valdez - Hájek

Růžička - Handl

Střídali: 49.min. Černý (Sklenář), 49.min. Pátek (Růžička)
Trenér: Josef Šteigl

Na hřišti vedoucího týmu tabulky jsme získali velmi cenný bod, ale klidně mohli být i tři. Pět minut před koncem šel sám na brankáře Tomáš Pátek, ale nastřelil jen tyč, velká škoda. V neděli by to chtělo potvrdit tento dobrý výsledek doma s Opavou.

Růžička - Páleník

Střídali: 41.min. Pátek (Černý), 51.min. Handl (Růžička)
více ...9.10.2016

Sokol Čechovice - FK Jeseník 3:3 (0:3)

9.kolo hráno v Čechovicích dne 2.10.2016

1:3 Pátek 43.min., 2:3 Růžička (Černý) 69.min., 3:3 Černý 79.min.

Navrátil

Smolka - Valdez - D.Baroš - Sklenář

Frohn - F.Baroš - Hájek - Pátek

Střídali: 40.min. Handl (Páleník), 55.min. Černý (Smolka), 60.min. M.Vybíral (Pátek)

Naši fotbalisté byli v utkání favority, soupeř hrál celý zápas jen v deseti, ale festival zahozených šancí v první půli nás stál vítězství. To co jsme dokázali zahodit, to se jen tak nevidí. Naopak Jeseník měl tři šance a všechny tři, i s notnou dávkou štěstí, využil. Do šaten jsme tedy šli za stavu 0:3.

Vstup do druhé půle se nám vydařil, ve 43.minutě Tomáš PÁTEK snížil na 1:3 a svitla nám naděje. Prakticky celou druhou půli jsme hráli na jednu bránu, ale soupeř dobře bránil a nám se střelecky nedařilo. Neproměnili jsme dokonce ani pokutový kop, který brankář Jirkovi Hájkovi vyrazil. Teprve v závěru utkání jsme prolomili střeleckou smůlu, nejprve se v 70.minutě trefil Marek RŮŽIČKA a minutu před koncem při našem velkém tlaku vyrovnal Dan ČERNÝ. Takže nakonec jsme rádi za vyrovnání a za bod.