DOROST ml.

Sokol Čechovice - MFK Havířov 5:3 (2:2)

17.kolo hráno v Čechovicích dne 27.3.2016

1:1 Růžička (Bašný), 2:2 Bašný (Frohn), 3:2 Bašný (Hruban), 4:2 Růžička (Vybíral), 5:3 Halouzka (Bašný)

Zápeca

Sklenář - L.Kravák - Kumstát - Hanák

Vybíral - Halouzka - Hruban - Bašný

Růžička - Frohn

Střídali: 52.min. Grulich (Hanák), 71.min. Šteigl (Frohn), 78.min. Navrátil (Růžička)
Trenér: Josef Šteigl
Vedoucí mužstva : Josef Sklenář

Mladší dorostenci dnes podali velmi dobrý výkon a zaslouženě si připsali 3 body. Nicméně z počátku to bylo velmi složité. I když jsme byli aktivnější, vedení se ujal z první šance v 14.min. Havířov. Vyrovnání přišlo o pět minut později, pěkný centr Bašného našel úplně volného Marka RŮŽIČKU a ten míč spolehlivě uklidil do brány - 1:1. Ale z vedení jsme se radovali asi 20 vteřin, hned po rozehrávce se nejlépe v našem pokutovém území orientoval hostující útočník a bylo to 1:2. Naši chlapci se ale nevzdali a nadále praktikovali útočnou hru, která se vyplatila ve 28.minutě, kdy se ve skrumáži před brankou trefil Petr BAŠNÝ. Vyrovnaný stav 2:2 vydržel do konce poločasu.

Na začátkuk druhé půle se nám koečně podařilo skóre otočit. Hruban našel ideálně ve vápně Petra BAŠNÉHO a ten obstřelil golmana soupeře a bylo to 3:2. O chvíli později vybojoval míč ve vápně Vybíral, krásně přihrál před bránu RŮŽIČKOVI a ten prokázal střelecký čich a zvýšil na 4:2. Ale Havířov se nemínil jen tak lehce vzdát a v 59.minutě snížil na rozdíl jedné branky. V posledních 20 minutách nás tedy čekala napínavá bitva o body, ale naši fotbalisté to zvládli velmi zkušeně. Vytvořili jsme si několik šancí, Bašný nastřelil tyč, ale vítězný gól jsme vstřelili až v 77.min. Na přímý kop Bašného si naskočil Filip HALOUZKA a hlavou rozhodl o zisku tří bodů pro Sokol Čechovice.

1.FC Viktorie Přerov - Sokol Čechovice 4:0 (3:0)