1.FC Viktorie Přerov - Sokol Čechovice 3:1 (1:0)

Střídal: 45.min. Sklenář (Zatloukal), 58.min. Šteigl (Zápeca), 63.min. T.Vybíral (Valach)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Josef Sklenář

Sokol Čechovice - Slavia Opava 3:1 (2:0)

12.kolo hráno v Čechovicích dne 23.10.2016

1:0 Hruban (Skalník) 13.min., 2:0 Halouzka (Hruban) 23.min., 3:0 Skalník (Halouzka) 82.min.

Spurný

Sklenář - Kumstát - Bašný - Valach

Mucha - Skoumal - Halouzka - Hruban - Zápeca

Skalník

Střídal: 60.min. Zatloukal (Zápeca), 68.min. T.Vybíral (Skoumal),89.min. Pařil(Halouzka)
Trenér: Josef Šteigl

Dnes jsme se utkali se soupeřem, který měl stejně bodů jako my. Byl to tedy přímý souboj o předposlední příčku. Z počátku utkání měla Opava více ze hry a vytvořila si i dvě šance, ale naštěstí pro nás je neproměnila. Postupem času jsme ale hru začali vyrovnávat a ve 13.minutě jsme se po akci Skalníka a brance Dominika HRUBANA ujali vedení. O deset minut později přidal druhou branku střelou z dálky Filip HALOUZKA a bylo to 2:0. Hostům dělal velké problémy zejména nebezpečný Honza Skalník a ve středu zálohy Filip Halouzka. Velmi dobře hrála naše obrana a pokud něco prošlo, to chytl Dominik Spurný. Ve druhé půli jsme přidali osm minut před koncem třetí branku, když Halouzka nádherně předložil míč před prázdnou bránu Honzovi SKALNÍKOVI a pro něj již nebyl problém skórovat. V závěru ještě hosté zkorigovali výsledek na  3:1, nicméně to nic nezměnilo na skutečnosti, že jsme se mohli po závěrečném hvizdu radovat  z prvního vítězství. Kluci velká gratulace, teď to chce potvrdit v Přerově.

více ...23.10.2016

FK Nový Jičín - Sokol Čechovice 6:0 (2:0)

11.kolo hráno v Novém Jičíně dne 15.10.2016

-----

Spurný

Šteigl - Hruban - Bašný - Kumstát

Vybíral - Mucha - Halouzka - Zatloukal

Skalník - Růžička

Střídal: 46.min. Skoumal (Zatloukal), 69.minSklenář (Růžička)

Zápeca - Mucha - Halouzka - Zatloukal

Střídal: 46.min. Kumstát (Skoumal), 46.min. D.Baroš (Růžička), 46.min. Vybíral (Spurný), 73.min. F.Baroš (Šteigl)
více ...9.10.2016

Sokol Čechovice - FK Jeseník 4:4 (2:2)

9.kolo hráno v Čechovicích dne 2.10.2016

1:1 Skalník 3.min., 2:2 Skalník 34.min., 3:2 Růžička 49.min., 4:3 Halouzka 63.min.

Spurný

Šteigl - Hruban - Bašný - Sklenář

Zápeca - Skoumal - Halouzka - Zatloukal

Střídal: 46.min. Mucha (Zápeca), 68.min. F.Baroš (Skoumal), 75.min. Vybíral (Růžička), 83.min. Hájek (Zatloukal)

Velká bitva, která nakonec skončila remízou 4:4. Kluci s týmem z čela tabulky dřeli celý zápas a nakonec byli odměněni ziskem bodu.

Vstup do utkání nám ale nevyšel a hned ve 2.minutě jsme prohrávali. Ale o minutu později již bylo veseleji a Honza SKALNÍK vyrovnal. Hrál se vyrovnaný zápas, ale bohužel ve 14.minutě Jeseník opě vedl. Nicméně kluci se nevzdali a do poločasu SKALNÍK znovu vyrovnal.

Tak jak se nám nepovedl vstup do utkání, tak se naopak vyvedl vstup do II.půle. Marek RŮŽIČKA s pomocí teče obránce otočil skóre zápasu v náš prospěch. Nicméně ani nám nevydrželo vedení dlouho a v 53.minutě bylo opět srovnáno. Zápas vrcholil a naši chlapci chtěli se silným soupeřem urvat první vítězství. Ke steči zavelel v 63.minutě čtvrtou brankou kapitán Filip HALOUZKA. Jeseníku se ale podařilo v 79.minutě vyrovnat a tak zápas skončil spravedlivou remízou.