FK Slavia Opava - Sokol Čechovice 4:1 (1:1)

Foret - Koláček – R.Kravák - Lachman

Kořenek - Šustr - Surma - Kiška

Bílý - Wolker

Střídali:

63.min. Zatloukal (Wolker)

Trenér: Jaroslav Liška
Asistent : František Mikulka
Vedoucí mužstva:

Luděk Piňos

V první minutě padl gól negól, i domácí pořadatelé říkali,  že míč za brankovou čarou neskončil, ale i přesto to bylo 1:0. Naše mužstvo si v prvním poločase vytvořilo výraznou územní převahu. Branku, ale dal jen Lukáš Bílý po rohovém kopu Laďu Kišky. V druhém poločase nás domácí přehrávali a svou převahu vyjádřili brankami v 51. min., 56. min. a v 88. min. Škoda že kvůli nemocem a jiném zaneprázdnění naši dorostenci hrají pokaždé v jiném složení. I když individuální výkony některých našich kluků jsou na úrovni většiny mužstev této soutěže, jako mužstvo, díky dlouhodobé nesehranosti, výsledkově selháváme.

více ...31.10.2015

FK Slavia Orlová-Lutyně - Sokol Čechovice 4:3 (1:1)

Střídali:

78.min. Lachman (Bílý), 88.min. Zatloukal (Jordán)

Luděk Piňos

Naši starší dorostenci tentokrát začali aktivně hrát hned od úvodního hvizdu rozhodčího. Byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem. Od 28.min jsme sice prohrávali 1:0, ale ještě do poločasu , ve 42.min, pronikl Lukáš Bílý do soupeřovy šestnáctky a vyrovnal na 1:1.  V 57.min jsme inkasovali podruhé. Poté Martin Surma v 70.min střelou z asi 30-ti metrů vyrovnal na 2:2.
V 71.min dostal Radek Mlčoch po druhé žluté červenou kartu. V 74.min důrazný Martin Kořenek vstřelil branku na 2:3 , ale v deseti jsme odolávali dost výraznému tlaku domácích. Ti vyrovnali v 83.min po rohovém kopu na 3:3. Po 90.min převzal režii zápasu do svých rukou pan rozhodčí, zápas zbytečné protahovat a když asi po čtyřech minutách nastaveného času dali domácí čtvrtou branku, zápas okamžitě ukončil. Opravdu minimálně nestandardní pojetí nastaveného času. Naprosto nezasloužená prohra.