KMK Zubr Přerov - Sokol Čechovice 3:0 (2:0)

Jordán - Moštěk – Mlčoch - Koláček

Kiška - Šustr - Surma – Kořenek

Wolker - Foret

Střídali:

46.min. Dorschner (Jozek), 46.min. Bílý (Koláček), 66.min. Zatloukal (Jordán), 77.min. Lachman (Foret), 78.min. Kmoščák (Mlčoch)

Střídali:

Foret (R.Kravák), Bílý (Koláček), Jordán (Surma), Jurník (Wolker), Zatloukal (Šustr)

Střídali:

46.min. Jozek (Dorschner), 46.min. Pluháček (Lachman), 65.min. Zatloukal (Pluháček), 73.min. Jurník (R.Kravák), 73.min. Kvapil (Wolker)

Asistent : František Mikulka, Josef Liška

Luděk Piňos

Starší dorostenci si svůj zápas prohráli sami. Prohru si zavinili matným, ospalým, nekoncentrovaným výkonem v prvním poločase. Zvláště mezi 9. a 28.minutou, kdy jsme dostali 3 branky, jsme kupily velké individuální chyby a nechávali velké mezery mezi jednotlivými řadami, kterých soupeř dokázal náležitě využít. Ve 34.minutě jsme sice zásluhou Kuby Wolkra snížili na 3:1, ale do poločasu jsme doslali další branku. Poločasová přestávka přinesla bouři v podání trenéra Lišky. Na hřiště nastoupilo úplně jiné mužstvo. Vlétlo na soupeře . V 48.min vstřelil Pavel Foret branku na 4:2. Soupeře jsme v pohodě přehrávali, během dalších pěti minut jsme trefili dvě tyčky. Druhý polořas byl jasně v naší režii. Bohužel další branky jsme již nevstřelili, naopak z ojedinělých protiútoků jsme ještě dvě branky dostali.

Střídali:

57.min. Voráč (Zatloukal), 75.min. Dorschner (R.Kravák), 78.min. Kmoščák (Lachman)

Luděk Piňos

Naši dorostenci přivítali velice silné týmy z Hranic na Moravě. Kluci se po krásné akci, zakončené skvělou hlavičkou Radima Kraváka ujali v 15.min vedení 1:0. V celém zápase měl soupeř optickou převahu, ale naši kluci skvěle bojovali a soupeře do vyložených šancí příliš nepouštěli. Pokud se do nějaké šance soupeř dostal, narazil na výborný výkon našeho golmana. V 32.min vznikla před naší bránou nepřehledná situace. Bohužel pro nás, skončil, po náhodném odrazu, míč v naší brance. 1:1. Do konce zápasu se obraz hry příliš neměnil. Po skvělém výkonu a v neúplné sestavě, kdy nám chyběly opory jako Popelka, Foret, Kořenek, jsme uhráli se skvělým soupeřem, který má v této soutěži nejvyšší ambice, cennou remízu.