Branky: 1:0 A.Pospíšil přímý kop,  2:0 Hejduk přímý kop

Bílý (Surma ), Mlčoch (Kupka), Grepl ( A.Pospíšil), Bontempo (Wolker), Nejezchleb (Foret)

Trenér: Jaroslav Liška
Vedouci družstva:

František Mikulka

V dnešním zápase jsme chtěli odčinit dvě porážky ve Vítkovicích a v Havířově.
Povedlo se nám to na jedničku, byli jsme lepším týmem a hlavně naše taktika a herní kvalita byla na vysoké úrovni. Hráli jsme trpělivě a byli jsme odměněni krásnou brankou Adama Pospíšila. V tuto chvíli jsme věřili, že vyhrajeme. Když Hejduk s pomocí teče zvýšil  na 2:0, bylo rozhodnuto. V závěru mohl opět Hejduk zvýšit z penalty, ale brankář střelu kryl. Hráče chválím za výkon a také za předvedenou hru.

MFK Havířov - Sokol Čechovice 9:2 ( 5:1)

3.kolo hráno v Havířově dne 27.8.2014
Branky: 4:1 Wolker ( Němeček ), 8:2 Němeček ( Jančík )
Zapletal
Grepl - Hanák - R.Kravák - Surma
Kiška - Jančík - A.Pospíšil - Němeček
Wolker - Bílý
Střídali:

Foret, Kupka, Bontempo, Mlčoch, Wenlich, Nejezchleb

Dnes nás čekal soupeř, který se ještě před sezonou se rozhodoval jestli nebude hrát druhou ligu.
V samotném zápase nás domácí zaslouženě přehráli.
Naším hráčům nelze nic vytknout bojovali za každého stavu, ale Havířov byl prostě výborný.
Cením si, že se hráči snažili a utkání odehráli nadoraz.
Je to pro nás škola, ale věřím že se budeme posouvat a přijdou i výsledky, které nás potěší.

více ...27.8.2014

MFK Vítkovice a.s - Sokol Čechovice 5:2 (2:2)

2.kolo

hráno ve Vítkovicích dne 23.8.2014
Branky: 0:1 A.Pospíšil přímý kop, 2:2 Foret ( Gerpl )
D.Klimeš
R.Kravák - Surma - Hejduk - Kupka
Grepl - A.Pospíšil - Jančík - Němeček (K)
Foret - Bílý
Střídali:

Wolker, Kiška, Bontempo, Mlčoch, Zapletal

V dnešním zápase jsme podali dobrý výkon, ale hlavně v prvním poločase jsme neproměnili řadu šancí, kdybychom o poločase vedli 1:4, tak by nikdo nemohl říct ani půl slova.
Bohužel naši střelci minuli dvakrát prázdnou branku. Je to velká škoda. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale opět branky dávali jen domácí, kteří měli u těchto gólů obrovské štěstí. To ale patří k fotbalu a nám nezbývá než soupeři pogratulovat ke třem bodům.
Teď nás čeká utkání v Havířově, který má plný počet bodů, ale připravíme se na to, abychom byly důstojným soupeřem.
více ...25.8.2014

Sokol Čechovice - FK Nový Jičín 2:1 (1:1)

1.kolo

hráno v Čechovicích dne 17.8.2014
Branky : 1:0 19´ Bílý (Hejduk), 2:1 68´ Surma (Foret)

Zapletal

Kravák R. - Hejduk - Surma - Hanák

Grepl - Pospíšil A. - Jančík - Němeček (K)

Kiška - Bílý

Střídali:

Weinlich, Foret, Kupka, Nejezchleb

David Pavlík

Komentář trenéra p. Jaroslava Lišky: Jsem maximálně spokojen. Za prvé, že jsme vyhráli, za druhé, že jsme dokázali zvládnout první domácí zápas. První půle byla z mého pohledu vynikající. Ve druhé půli jsme nezačali tak dobře. Přišlo mi, že jsme začali hrát malinko individuálně, ztratili jsme přímočarost. Asi se nedá hrát celý zápas stejně dobře, ale ten zápas jsme odmakali.