DOROST st.

Sokol Čechovice - SK Chválkovice 6:3 (4:2)

18.kolo hráno v Čechovicích dne 28.4.2018
1:0 Mucha 6.min., 2:0 Mucha 13.min., 3:1 Skoumal 20.min., 4:2 Sklenář  41.min., 5:2 Valach 63.min., 6:2 Valdez 66.min.

Pekař

Sklenář - T.Vybíral - Kumstát - Smolka

Handl - Mucha - Valach - M.Vybíral

Valdez - Skoumal

Střídal: Frohn, Zápeca, Hájek
Trenér: Martin Pytela

TJ Velké Losiny - Sokol Čechovice 3:1 (2:1)

více ...22.4.2018

Sokol Čechovice - Sokol Olšany 7:0 (5:0)

16.kolo hráno v Čechovicích dne 14.4.2018
1:0 Mucha 2.min., 2:0 Skoumal 8.min., 3:0 Mucha 22.min., 4:0 Skoumal 31.min., 5:0 Skoumal 43.min., 6:0 Valach 68.min., 7:0 Halouzka 82.min.

Pekař

Zápeca - Bašný - Kumstát - Smolka

Handl - Halouzka - Valach - Mucha

Střídal: M.Vybíral
více ...14.4.2018

Sokol Chomoutov - Sokol Čechovice 0:4 (0:1)

15.kolo hráno v Chomoutově dne 7.4.2018
0:1 Skoumal 9.min., 0:2 Mucha 46.min., 0:3 Halouzka 58.min., 0:4 Mucha 83.min.

12.kolo hráno v Nových Sadech dne 22.10.2017
Branky: 2:1 Halouzka 18.min., 2:2 Valdez 22.min. ,3:3 Sedlák 28.min, 3:4 Mucha 55.min., 4:5 Mucha 64.min.

Zápeca

T.Vybíral - Sklenář - Kumstát - Smolka

Handl - Halouzka - Valdez - Sedlák

Mucha - Skoumal

Střídali: Schuster, Frohn

Po dvou domácích výhrách dorost vyrazil bojovat do Nových Sadů. Nedá se však říct, že by se jednalo o fotbalový zápas. Devadesát minut v této části Olomouce připomínalo spíše nějaký zatím nepojmenovaný sport odehrávající se v bahně. Terén, na kterém se hrálo, byl slušně řečeno naprosto neregulérní. Zarážející je, že vedlejší hřiště určené místnímu mužskému výběru bylo v perfektním stavu a bylo téměř jisté, že by ho jeden dorostenecký mač nerozbil. Prvních 15 minut přineslo dva momenty. Jednak regulérní gól domácích, poté také one man show místního „praporčíka“, kterému by měli snížit hodnost. Domácí hráč rozehrál rohový kop, Zápeca míč vyrazil a onen muž omylem držící praporek pomezního sudího signalizoval, že míč byl v bráně. Bohužel tato shoda okolností vedla ke stavu 2:0. Naštěstí se čechovičtí oklepali a do poločasu vyrovnali, a to nejen na 2:2, ale také následně na 3:3 zásluhou Halouzky (penalta), Valdeze a Sedláka. Druhý poločas kromě ještě horších podmínek přinesl nejprve skvělý nástup hostů, když s výpomocí Frohna a Skoumala domácí dotlačili míč do vlastní sítě. Následovalo vyrovnání, opětovné vedení Čechovic díky Skoumalovi a nakonec branku domácího kanonýra na konečných 5:5. Šlo se tedy na pokutové kopy, které díky skvělým zákrokům Zápecy a bezchybným střelcům zvládly lépe Čechovice a připsaly si tak třetí výhru v řadě.

Hodnocení trenéra: Zápas nikoho nemohl bavit, přitom se mohlo jednat o dobré střetnutí dvou kvalitních mužstev. Lidé fotbal dělající by se konečně měli chytit za nos a uvědomit si, že fotbal se prostě na trávě hraje, že vzorky z hřiště se neposílají do různých soutěží trávníkářů. Já bych se styděl poslat na takové hřiště dobytek a prasata. Ostuda. Velká ostuda. Samotný zápas byl jen o tom, kdo dál dokopne a najde lepší stopu v bahně. Hrůza. Alespoň, že se nám poprvé podařilo uspět v penaltovém rozstřelu.