DOROST st.

Sokol Čechovice - FK Šternberk 9:0 (5:0)

11.kolo hráno v Čechovicích dne 22.10.2017
Branky: 1:0 Sedlák 4.min., 2:0 Halouzka 15.min, 3:0 Skoumal 26.min., 4:0 Mucha 29.min., 5:0 Halouzka 38.min., 6:0 Halouzka 59.min., 7:0 Kumstát 71.min., 8:0 Spurný 86.min., 9:0 Smolka 87.min.

Zápeca

T.Vybíral - Sklenář - Kumstát - Smolka

Sedlák - Halouzka - Hájek - Valdez

Mucha - Skoumal

Střídali: Schuster, M.Vybíral, Frohn, Bašný, Spurný, Handl
Trenér: Martin Pytela

Sokol Čechovice - 1.HFK Olomouc 6:0 (2:0)

10.kolo hráno v Čechovicích dne 15.10.2017
1:0 Skoumal 10.min., 2:0 Skoumal 15.min, 3:0 Valdez 62.min., 4:0 Bašný 73.min., 5:0 Frohn 77.min., 6:0 Spurný 86.min.

Střídali: Handl, T.Vybíral

Další těžký zápas odehráli dorostenci v Mohelnici, kde je čekal druhý celek tabulky. Vstup do zápasu měli lepší hosté, ovšem nic více než náznaky šancí z toho nevzešlo. Naopak po křídelní akci domácích a zakončení z hranice vápna se vedení ujala Mohelnice. Do poločasu mohli přítomní vidět především tuhý boj okolo středového kruhu a obrovskou šanci Skoumala, kterého však domácí gólman skvěle vychytal. Druhé dějství začalo pro čechovické nešťastně, když po zaváhání Zápecy a přesné střele domácího exekutora došlo podruhé k rozvlnění sítě a průběžnému vedení Mohelnice 2:0. Následovala však znatelná proměna Čechovic, z níž nemohlo pramenit nic jiného než snížení po krásné kombinaci tria Vybíral T. - Handl – Valdez. Velké nasazení přineslo i vyrovnávací branku po individuální akci Muchy, kdy branku vstřelil Skoumal. Do konce zápasu již ke změně skóre nedošlo a následovaly pokutové kopy. V nich se neprosadil Valdez a Tomáš Vybíral, na druhé straně si Pekař s domácími střelci poradit nedokázal.

Hodnocení trenéra: „Výborný vstup plný nasazení a snahy bohužel gólový efekt nepřinesl a byli jsme to opět my, kdo musel dotahovat. Po druhém gólu jsme se však zmátořili a předvedli skvělých 30 minut, kdy fungovalo vše tak, jak má. Škoda toho, že jsme v penaltovém rozstřelu nedokázali přidat bonusový bod. Fotbal to byl v Mohelnici velice slušný.

více ...1.10.2017

Sokol Čechovice - Slovan Černovír 1:4 (1:1)

7.kolo hráno v Čechovicích dne 28.9.2017
1:1 Halouzka 38.min.

Zápeca

Schuster - Valdez - Kumstát - T.Vybíral

Sedlák - Halouzka - Hájek - Mucha

Střídali: M.Vybíral, Rúžička, Bašný, Smolka, Pekař

Po třech výhrách v řadě přišel na řadu zřejmě nejsilnější možný soupeř, který na nás v letošní sezóně může narazit. Jednalo se o Slovan Černovír, lídra tabulky. Od počátku bylo jasné, že dnes nelze očekávat pohledné kombinační akce, nýbrž tuhý boj ve středu hřiště s celou řadou trestných kopů. Mírně aktivnější domácí byli první, kdo si jednu z podobných situací nepohlídal a po nákopu z půli hřiště se Černovír ujal vedení. Čechovičtí znervózněli, ale po chvíli získali opět mírnou převahu. K zakončení se však dostávali především  po rohových kopech. Ačkoliv byl hostující brankář třikrát překonán, hosté vše zachránili skvělými a obětavými zákroky na brankové čáře. Vyrovnat se však do poločasu stejně podařilo, když po střele Muchy vyražený míč dorazil jeden z nejlepších střelců soutěže Halouzka. Druhý poločas začal podobně, jako ten první. Bohužel i co se skóre týče. Po chybě ve středu hřiště hosté opět Čechovicím odskočili. Tentokrát se však jednalo o definitvní krok za třemi body. Černovírská obrana pracovala velice dobře a bylo téměř nemožné se přes tento defenzivní val probít. Naopak s postupem času domácí více a více otevírali hru. Nemohlo tedy nastat nic jiného, než navýšení počtu gólů vstřelených do branky, kterou stražil místy až bezmocný Zápeca. Zápas o možné přiblížení se prvnímu místu tak skončil výhrou Slovanu Černovír v poměru 4:1.

Hodnocení trenéra: „Že se jedná o důležité, možná vůbec nejdůležitější utkání v soutěži, jsme moc dobře věděli. Přeci jen máme za cíl vyhrávat, a to v každém zápase. Mužstvo na to máme dost silné. Oproti minulým dvěma porážkám musím uznat, že tentokrát proti nám nastoupil celek kompaktní, prezentující se týmovou hrou. Bohužel jsme z mírné převahy a z několika nebezpečných centrů nedokázali dát rozdílový gól my, ale soupeř. Potom si emocí plný zápas zkušeně pohlídali, zvláště v defenzivě pracovali černovírští hráči velice dobře. Soupeři tedy gratuluji a my se musíme připravit na nedělní domácí zápas s Konicí, kde pro nás, jak jsme už zjistili, bude možná nebezpečnější vlastní hřiště než soupeř.“