1.série: 0:0 Zapletal chytil, 0:1 Walter
2.série: 1:1 domácí proměnili, 1:2 Foret
3.série: 1:2 domácí neproměnili, 1:3 Chmelík
4.série: 2:3 domácí proměnili, 2:3 Zacpal nedal
5.série: 3:3 domácí proměnili, 3:4 Lakomý - výhra

Pospíšil - Kolečkář - Lakomý - Muzikant

Halouzka - Matula

Střídali: 58.min. Chmelík (Muzikant), 65.min. Zapletal (Matula), 73.min. Frys (Pospíšil), 90.min. Řehák (Kolečkář)

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Do červené karty a penalty jsem dominovali. Kluci hráli, co jsme si řekli, byli jsme nebezpeční po stranách, získávali jsme odražené míče ve středu, nepanikařili jsme v obraně a hrozili jsme v útoku. Nejprve Matula přímákem k tyči nedal brankáři šanci, poté jsme korunovali povedený nástup do druhé půle brankou Pospíšila do šibenice. Pak ale přišel nepochopitelný zkrat Klimeše, který strčil do soupeře v nepřerušené hře, Matula musel dolů a do brány Zapletal. Domácí snížili, zjednodušili hru,  posílali nákopy nahoru a my byli posledních třicet minut zalezlí. Odolávali jsme až do nastavení, vyhráli jsme hlavičku, byli jsme ale špatně pod míčem a střelou ze šestnácky do šibenice soupeř vyrovnal. V rozstřelu jsme byli šťastnější, štve mě ale dvaašedesátá minuta. U Klimeše jde o opakovaný jev a musíme se o něm pobavit s vedením klubu, peněžitý trest jej nemine. Musí se umět ovládat, jeho chování nás už stálo víc bodů a oslabil nás do dalších bojů."

více ...28.4.2019

Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 3:2 (2:0)

18.kolo

hráno v Čechovicích dne 21.4.2019
1:0 Kolečkář penalta 18.min., 2:0 Halouzka (Muzikant) 44.min., 3:1 Chmelík (Frys) 74.min.

Klimeš

Běhal - Zacpal. - Walter - Š.Hanák

Muzikant - Kolečkář - Lakomý - Matula

Halouzka - Pospíšil

Střídali: 64.min. Chmelík (Pospíšil), 72.min. Frys (Muzikant), 91.min. Kupka (Matula)

O Velikonoční neděli jsme za krásného slunečného počasí odehráli "derby" s Kostelcem. První šanci měl z trestného kopu Kolečkář, ale Zelinka jeho bombu vyrazil. V 18.minutě unikl hostující obraně Pospíšil, ve vápně byl faulován a KOLEČKÁŘ následnou penaltu s přehledem proměnil. I Kostelec hrozil nebezpečnými brejky, ale obrana nebo brankář Klimeš vše odvrátili. Ve 32.minutě jsme vstřelili i druhý gól, kdy se po centru Halouzky trefil opět Kolečkář, ale pro ofsajd nebyl uznán. Nakonec jsme šli do šaten přece jen s dvoubrankovým vedením, minutu před pauzou dal s velkého úhlu druhou branku HALOUZKA. Vstup do druhé půle se nám ale vůbec nepovedl, Kostelec nás přitlačil a hned ve 49.min. kopal za ruku ve vápně penaltu, kterou ale Klimeš skvěle zlikvidoval. Nicméně o pár minut později hostující tlak vygradoval pěknou brankou na 2:1. Poté se opět hra vyrovnala, a dvoubrankové vedení nám vrátil střídající CHMELÍK, který z dálky přízemní střelou překonal Zelinku v brance Kostelce. Mohli jsme přidat i další dvě branky, ale pěkné kombinace v síti neskončily, naopak Kostelec z druhé penalty snížil v 88.minutě na 3:2. Takto nakonec i utkání skončilo, vítězství a tři body jsme si zasloužili, kluci zápas poctivě odmakali. Bylo to klasické, bojovné derby, před pěknou návštěvou, za předvedenou hru je třeba pochválit obě mužstva.

Muzikant - Běhal - Lakomý - Frys

Střídali: 46.min. Haluza (P.Zapletal I.), 46.min. Zacpal (Frys), 72.min. Kolečkář (Kupka), 78.min. Chmelík (Haluza)

"Body měly zůstat v Čechovicích. Fotbal se nehraje na krásu, ale na góly a my na to doplatili. Naprosto jsme propásli první poločas, v němž nám chyběla kvalita, pohyb i nápad, tedy aspekty o které jsme se mohli v minulých dvou zápasech opřít. Klukům jsem zdůrazňoval, že Dub má vhodné typy hráčů pro standardní situace a při nich je nebezpečný, přesto jsme po centru z boku a hlavičce dostali laciný a zbytečný gól. Pak jsme měli dvě tři vyložené šance, ale Filip Halouzka neměl správně seřízené mířidla. Pro druhou půli jsme dvěma střídáními oživili hru a pětačtyřicet minut bylo v naší režii. Soupeře jsme přišpendlili v jeho šestnáctce, ale šance jsme nedávali a v závěru jsme inkasovali po přímáku přes zeď. Nezbývá nám, než se zmobilizovat a připravit se na další těžké utkání s Kostelcem, jemuž to teď pálí".