3.série: 1:2 domácí proměnili, 1:3 Matula
4.série: 2:3 domácí proměnili, 2:4 Novák - výhra

Střídali: 23.min. Veselý (Walter), 66.min. Matula (Klváček), 71.min. Chmelík (Muzikant), 92.min. Jančík (Jahl)
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Sokol Čechovice - SK Protivanov 4:2 (1:2)

7.kolo

hráno v Čechovicích dne 16.9.2018
1:1 Halouzka (Jahl) 23.min., 2:2 Běhal (Matula) 62.min., 3:2 Novák (Jahl) 67.min., 4:2 Novák (Klváček) 90.min.

Klimeš

Běhal - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Lakomý - Kolečkář - Muzikant

Jahl - Halouzka

Střídali: 46.min. Matula (Walter), 62.min. Chmelík (Muzikant), 74.min. Klváček ( Jahl), 90.min. Jansa (Halouzka)

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Já bych hodnocení rozdělil na dvě části. V první řadě velká radost z výhry. Probíhaly zde hody, takže jsme rádi, že jsme divákům nabídli dobré utkání. První poločas jsme ale neodehráli dobře. Byli jsme všude pozdě a nedůrazní v osobních soubojích, takže jsme v poločase prohrávali. O poločase jsme si řekli, že musíme hrát trochu jinak a proběhlo nějaké střídání. Poté jsme byli trpělivý, lepší na míči, což jsme potvrdili góly a za druhý poločas si hráči určitě zaslouží pochvalu. Otočit takto zápas se nepovede pokaždé. Každopádně si musíme rozebrat ty góly, co jsme dostali po našich chybách, protože to se nesmí příště opakovat."

více ...16.9.2018

Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 4:2 (2:0)

Semifinále okresního poháru hráno v Čechovicích dne 12.9.2018
1:0 Halouzka 13.min., 2:0 Chmelík 26.min., 3:1 Kolečkář 58.min., 4:2 Foret 81.min.

P.Zapletal II.

Běhal - Lakomý - Kolečkář - Š.Hanák

Novák - Jančík - Muzikant - Němeček

Halouzka - Chmelík

Střídali: 46.min. Klváček (Halouzka), 46.min. Foret (Muzikant), 46.min. Wolker (Š.Hanák)

Klváček - Jahl

Střídali: 58.min. Walter (Matula), 72.min. Chmelík (Muzikant), 83.min. Jančík (Klváček)

"Zápas jsme nezačali dobře a prvních dvacet minut jsme nehráli, co jsme chtěli a na co jsme se připravovali. Pak se hra vyrovnala a měli jsme i náznaky šancí, stejně tak ale i domácí měli dvě nebezpečné hlavičky. Po přestávce jsme začali domácí přehrávat a být nebezpečnější, zaslouženě jsme se ujali vedení po krásné brance Luďka Jahla z přímáku. Rozhodčí nám pak upřel jasnou penaltu a na druhé straně Haluzovi utekl Preisler, brankář jej fauloval, následovala jasná penalta a srovnání. Domácím docházely síly a my jsme třikrát v posledních deseti minutách měli nebezpečnou situaci, ale nedali jsme. Penalty jsou loterie a na nás se usmálo větší štěstí. Před zápasem bych dva body bral všemi deseti, v celém kontextu ale cítím ztrátu, přestože jsme rádi za dva body."

více ...9.9.2018

Sokol Dub - Sokol Čechovice 0:3 (0:1)

5.kolo hráno v Dubu dne 1.9.2018
0:1 Haluza (Novák) 21.min., 0:2 Klváček (Halouzka) 74.min., 0:3 Kolečkář penalta 84.min.

Klimeš

Veselý - Haluza - Kolečkář - Š.Hanák

Novák - Halouzka - Matula - Chmelík

Střídali: 65.min. Běhal (Haluza), 72.min. Jansa (Jahl), 85.min. Jančík (Klváček)

"V první řadě bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří do utkání zasáhli. Jsem strašně rád, že jsme po minulém utkání zvládli tento těžký zápas v Dubu jak herně, tak výsledkově. Utkání pro nás nebylo lehké, propadali jsme se tabulkou a v Dubu probíhali hody, takže domácí tým přišla podpořit spousta diváků. My jsme se na utkání i na tu atmosféru připravovali, proto jsem opravdu rád, jak jsme utkání herně a výsledkově zvládli."