MUŽI A

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 6:3 (4:3)

18.kolo

hráno v Čechovicích dne 1.5. 2022
1:0 Lakomý (Muzikant) 8.min., 2:0 Šteigl 12.min., 3:3 Kadlec (Jurníček) 34.min., 4:3 Šteigl penalta 42.min., 5:3 Halouzka (Veselý) 60.min., 6:3 Jurníček (Šteigl) 68.min.

Klimeš

Veselý - Jurníček - Walter - Šolín

Kadlec - Lakomý - Novák - Muzikant

Šteigl - Halouzka

Střídali:

75.min. Bezecný (Muzikant), 75.min. Pospíšil (Šteigl), 85.min. Sobota (Halouzka)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Přiznávám se, že nejsem ten typ trenéra, který má rád divoké výsledky. Radši bych vyhrál 2:0 než 6:3. Nicméně jsem za výsledek moc rád. Protože nás čeká pauza, vytyčili jsme si půljarní cíl. Řekli jsme si, že se chceme dostat na nějakou bodovou metu. Což se nám podařilo. Cesta k víkendové výhře ale byla zbytečně složitá. Měli jsme nadstandardní vstup do utkání, kdy jsme vedli ve 12.minutě 2:0,, nastřelili jsme břevno a neproměnili šanci Šteiglem. Soupeř nás za tuto naši nekvalitu začal trestat brutálním způsobem. Zničeho nic odskočil do vedení 3:2. My jsme měli hodně co dělat, musel jsem hráče koučovat, abychom se zklidnili a dali znovu do hry řád. Naštěstí se to podařilo. Do poločasu jsme otočili skóre na 4:3. Poločasová porada byla jednoduchá, krátká. Hráče jsem nabádal, abychom nedopustili, aby se soupeř nadechl. Abychom stále hráli vytrvale a aktivně, pokusili se ideálně rozdíl ve skóre navýšit. Do druhé půle jsme naskočili velice zdařili. S pátým gólem z hráčů spadla nervozita, nějaký blok a najednou nás bylo plné hřiště. Dobře jsme drželi míč a šablony cvičené v tréninku jsem na hřišti viděl. Což mě jako trenéra velmi těší. Obě dvě branky padly po krásných situacích. V defenzívě jsme se polepšili a soupeře jsme do vážnější šance nepustili. Skvěle fungovala obrana Jurníček-Walter, ve druhé půli neprohráli souboj s hráči jako je Kovařík. Výsledkem je tříbrankové vítězství. Šest branek před domácím publikem, to je skvělé. Mrzí mě tři obdržené góly, protože si myslím, že góly, co jsme dostali, byly z řad zbytečných a hloupých. Ale fotbal je o chybách. Situaci si musíme rozebrat u videa."

Sokol Dub - Sokol Čechovice 0:2 (0:1)

17.kolo

hráno v Dubu 23.4. 2022
0:1 Šteigl (Pospíšil) 26.min., 0:2 Bílek (Halouzka) 90.min.

Sedlařík

Šolín - Jurníček - Lakomý - Hanák

Kadlec - Pospíšil - Novák - Veselý

Střídali:

62.min. Hatle (Hanák), 62.min. Muzikant (Pospíšil), 77.min. Bílek (Kadlec), 90.min. Sobota (Šteigl)

více ...23.4.2022

Sokol Čechovice - FK Nové Sady 3:0 (3:0)

16.kolo

hráno v Čechovicích dne 16.4. 2022
1:0 Šteigl (Kadlecl) 11.min., 2:0 Šolín (Šteigl) 27.min., 3:0 Šteigl (Halouzka) 34.min.

Sedlařík

Šolín - Haluza - Walter - Hanák

Kadlec - Lakomý - Novák - Halouzka

Šteigl - Trajer

Střídali:

35.min. Jurníček (Haluza), 65.min. Bílek (Kadlec), 65.min. Pospíšil (Trajer), 85.min. Hatle (Novák), 85.min. Veselý (Šteigl)

"K vítězství vedla kvalita prvního poločasu. Do utkání jsme vstoupili dobře. Co nám v předešlých dvou zápasech chybělo, to zde tentokrát bylo. Byli jsme aktivní a lepší tým na hřišti. Vygradovalo to tříbrankovým vedením. V přestávce jsme si řekli, že chceme dále aktivně hrát, protože předtím s Beňovem jsme si dokázali, že tříbrankové vedení moc neznamená. Druhý poločas jsme se snažili o aktivní hru, vstřelit čtvrtý gól, který by určitě utkání rozhodl. Druhý poločas už nebyl tak kvalitní jako ten první z naší strany. Přežili jsme dvě soupeřovy šance, jednou tam byla tyč, jednou skvěle Sedlařík. Nahoru jsme nedokázali naopak některé brejkové situace dohrát. Takhle výsledek 3:0. A já jsem nesmírně rád, že po dvou neúspěších jsme doma vyhráli rozdílem třídy, udržet čisté konto vzadu. Mohli jsme se tak našim fanouškům trochu omluvit za předešlé nezdary."

více ...16.4.2022

FC Beňov - Sokol Čechovice 4:4 (3:2) na PK 4:3

15.kolo

hráno v Beňově dne 10.4. 2022
3:1 Trajer (Šteigl) 40.min., 3:2 Šteigl (Halouzka) 42.min., 4:3 Trajer (Halouzka) 63.min., 4:4 Walter (Lakomý) 77.min.

Střídali:

38.min. Trajer (Veselý), 38.min. Šolín (Jurníček), 68.min. Kadlec (Bezecný), 90.min. Sedlařík (Bílek)

více ...10.4.2022

Sokol Čechovice - FK Slavonín 5:1 (2:1)

10.kolo

hráno v Čechovicích 10.10. 2021
1:1 Šteigl (Kadlec) 35.min., 2:1 Kadlec (Šteigl) 40.min., 3:1 Šteigl (Haluza) 64.min., 4:1 Šteigl (Valdez) 65.min., 5:1 Kadlec (Šteigl) 76.min.

Sedlařík

Veselý - Jurníček - Haluza - Hatle

Běhal - Kadlec - Novák - Muzikant

Šteigl - Muzikant

Střídali:

62.min. Valdez (Běhal), 62.min. Walter (Jurníčekl), 81.min. Sobota (Šteigl), 81.min. Nejedlý (Kadlec)

"Jsme rádi, že se podařilo splnit roli favorita a vyhrát. Měl jsem z utkání trochu strach. Věděl jsem, že když se Slavonín dobře sejde, jde o nebezpečného soupeře. Jeho postavení v tabulce totiž vůbec neodpovídá kvalitě toho týmu. Sice jsme prohrávali po penaltě za faul Veselého, to nás ale nakoplo. Od té doby měl náš výkon vzrůstající tendenci. Nakonec jsme to završili vítězstvím 5:1. Ve finále odpovídá výsledek dění na hřišti. Myslím si, že to byla zasloužená výhra."